Beindul az élet a férfi kéziseknél

A férfi kézilabdázókra két mérkőzés vár a hétvégén, valamint a labdarúgók is két felkészülési találkozón lépnek pályára.

Az eredeti szombati időpont helyett szerdán fogadja a Veszprém Barabás KC a Győri Audi ETO csapatát, a győriek hétvégi BL találkozója miatt. Ha győzelemre nem is, de jó játékra számíthatnak azok, akik kilátogatnak a Veszprém Arénába.

A héten két felkészülési mérkőzésen is pályára lép a Veszprém FC, szerdán az NB1-es Kecskemét, szombaton pedig az NB2-es, tavalyi nagy rivális Hévíz látogat Veszprémbe. A mérkőzések a Jutasi úti műfüves pályán kerülnek lejátszásra, a pontos időpontok még nem ismertek.

Pénteken férfi kosárlabdázóink ismét idegenben lépnek pályára, az ellenfél a jó erőkből álló Budapest Honvéd csapata lesz, akik két fordulóval ezelőtt a Bonyhádot verték hazai pályán.

Egy hét szünet után női röplabdázóink folytatják a rájátszást, az utolsó előtti fordulóban a Nyíregyháza vendégei lesznek. A rájátszásban már találkozott egymással a két együttes, veszprémi összecsapásukon a Nyíregyháza diadalmaskodott öt szettben.

A férfi kézilabdázóknál is újra beindul a nagyüzem, három nap alatt két mérkőzést játszik az MKB Veszprém. Először pénteken lépnek pályára a srácok, az ellenfél a szlovák Tatran Presov gárdája lesz a Barátság kupában, majd vasárnap a Magyar kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Tatabánya látogat a Veszprém Arénába.

Február 3. (szerda)
15:00 Veszprém FC – Kecskeméti TE-Ereco férfi labdarúgás felkészülési mérkőzés, helyszín: Jutasi úti műfüves pálya
18:00 Veszprém Barabás KC – Győri Audi ETO KC női kézilabda, helyszín: Veszprém Aréna

Február 5. (péntek)
18:30 MKB Veszprém KC - Tatran Presov férfi kézilabda Barátság kupa, helyszín: Veszprém Aréna
18:30 Budapesti Honvéd SE - Veszprémi Egyetem SC férfi kosárlabda, helyszín: Budapest

Február 6. (szombat)
11:00 Veszprém FC – Hévíz férfi labdarúgás felkészülési mérkőzés, helyszín: Jutasi úti műfüves pálya
14:00 Marian Cozma emlékműavatás, helyszín: Veszprém Aréna

Február 7. (vasárnap)
09:30 Junior Röplabda Torna férfi Extraliga, helyszín: Táncsics SZKI tornaterem
15:00 Nyíregyházi Főiskola SE – VESC női röplabda, helyszín: Nyíregyháza
18:00 MKB Veszprém KC – Tatabánya Carbonex KC férfi kézilabda Magyar Kupa, helyszín: Veszprém Aréna