Jól szerepeltek a veszprémi úszók

Telt ház előtt, remek hangulatban zajlott a Veszprémi Úszó Klub által lebonyolított Úszósuli Körverseny.

A Március 15. úti uszodában több mint tíz klub 150 versenyzője ugrott medencébe. A veszprémi úszókon kívül a megyéből is sok gyermek érkezett a megmérettetésre, sőt Győrből, Keszthelyről, Dorogról, Esztergomból, de még Ceglédről is neveztek a viadalra. Az 5-12 éves korosztály számára nem az eredmények voltak az elsődlegesek, hanem a versenyzési lehetőség biztosítása a kevésbé eredményes versenyzőknek, egy kis sikerélmény szerzése számukra.

A gyerekek négy úszásnemben, 12 versenyszámban, plusz egy váltóban mérték össze tudásukat. Az I.-III. helyezettek érem, a IV.-VI. helyezettek oklevél díjazásban részesültek, de minden induló számára kedveskedett egy kis meglepetéssel a Veszprémi Úszó Klub.

 

További képek a Veszprémi Úszó Klub honlapján találhatóak.

Eredmények

Helyezés    Név         Szülidő     Csapat                Idő

25 m fiú gyors
1     Nagy Benedek    2005    BÚK                     0:27,91
2     Párkányi Máté     2005    Esztergomi ÚK   0:30,51
3     Matyikó Milán      2005     Vidra SE               0:33,34

25 m lány gyors
1     Fazekas Laura  2006    Veszprémi ÚK      0:51,62
2     Hegyháti Zoé     2006    Veszprémi ÚK      0:53,35

1     Weisz Dóra        2005     Veszprémi ÚK       0:29,44
2     Szabó Janka      2005       Pápai Úszó SE     0:30,12
3     Bíró Dominika    2005       Vidra SE                0:33,45
4     Bánó Viktória      2005     Veszprémi ÚK        0:35,57

50 m fiú gyors
1     Barnóczki Boldizsár 2004  Vidra SE               0:54,78
2     Pintér Ádám               2004  Vidra SE                0:59,40
3     Varga Botond             2004  BÚK                       0:59,96
9      Csirke Dávid             2004 Veszprémi ÚK       1:19,50

1     Tábori Olivér               2003   Vidra SE               0:45,57
2     Bathó Marcell             2003    BÚK                      0:46,00
3      Mátrai Róbert             2003    Vidra SE              0:48,69
9      Weisz Ricsi               2003    Veszprémi ÚK     0:57,76

1    Nagy Levente              2002    Pápai Úszó SE     0:36,91
2    Holubecz Barnabás   2002     BÚK                       0:38,91
3     Mürkli Márton             2002    Veszprémi ÚK       0:41,25

1     Mátrai Roland              2001     BÚK                  0:34,16
2     Bendicsek Bálint         2001     BÚK                  0:37,61
3     Nagy Dominik              2001     BÚK                  0:37,63

1     Simon Mátyás              2000     BÚK                     0:33,52
2     Pethő Márton               2000   Rája 94 ÚK Ajka   0:33,53
3     Kátai Krisztián              2000  Esztergomi ÚK      0:36,15
7      Kuti Bence                   2000  Veszprémi ÚK        0:39,66
9      Mészőly Martin            2000  Veszprémi ÚK        0:43,26
11    Szabó Szilárd              2000 Veszprémi ÚK         0:45,41
12    Mészőly Milán             2000 Veszprémi ÚK          0:51,62

1     Varga Marcell             1999    Esztergomi ÚK        0:32,89
2     Komáromy Péter       1999     Rája 94 ÚK Ajka     0:36,36
3      Kálló Zoltán               1999    Veszprémi ÚK         0:41,65

50 m lány gyors
1      Tóth Réka Erzsébet    2004     Veszprémi ÚK       0:44,31
2      Ágoston Lilla                2004     Veszprémi ÚK       0:47,92

3      Bokányi Bianka            2004     Vidra SE                 0:50,28
7      Hegyháti Csenge        2004      Veszprémi ÚK      0:58,71
8      Mürkli Luca                   2004      Veszprémi ÚK      1:02,78

1     Orbán Alexandra          2003      Vidra SE                        0:52,66
2     Lukács Leila                 2003     Új Hullám SE Dorog    0:53,33
3     Trexler Sára                   2003     Új Hullám SE Dorog   0:56,39
4     Csizmadia Zsófia         2003      Veszprémi ÚK             1:01,57
5      Horváth Boglárka         2003      Veszprémi ÚK             1:08,19
6      Fazekas Petra              2003       Veszprémi ÚK            1:08,88

1     Kovács Boglárka           2002     Új Hullám SE Dorog      0:37,97
2     Csíki Lilian                     2002      Vidra SE                          0:38,15
3    Mészőly Nikolett            2002      Veszprémi ÚK               0:42,46

1     Párkányi Réka                2001      Esztergomi ÚK          0:36,86
2     Wild Zsófia                      2001       Esztergomi ÚK          0:37,22
3      Mezei Klaudia                2001       Esztergomi ÚK          0:38,72
9      Vas Elizabet                  2001        Veszprémi ÚK            0:43,43
11    Csányi Borbála             2001        Veszprémi ÚK           0:47,15
13    Varga Luca                    2001        Veszprémi ÚK           0:52,46

1      Vattai Ágnes                 2000          Veszprémi ÚK          0:34,60
2      Hegyi Patrícia                2000          Pápai Úszó SE         0:34,91
3      Kajári Júlia                    2000           Vidra SE                    0:35,72
6      Czaun Eszter               2000            Veszprémi ÚK         0:43,60

1      Tóth Nikolett                1999             Pápai Úszó SE         0:35,28
2       Kovács Flóra              1999             Esztergomi ÚK          0:37,00
3       Györei Evelin              1999              Keszthelyi Kiscápa   0:37,19
4       Lenner Alexandra     1999             Veszprémi ÚK           0:39,37
5       Palkovics Daniella     1999             Veszprémi ÚK          0:43,10

25 m fiú hát
1       Varga Milán                  2006               Vidra SE                  0:52,72

1       Nagy Benedek            2005               BÚK                          0:32,53
2       Párkányi Máté             2005               Esztergomi ÚK        0:33,45
3       Matyikó Milán              2005                Vidra SE                   0:34,91

25 m lány hát
1       Hegyháti Zoé             2006               Veszprémi ÚK            0:38,97
2       Fazekas Laura          2006               Veszprémi ÚK            1:04,50

1        Weisz Dóra              2005              Veszprémi ÚK            0:31,95
2        Szabó Janka            2005             Pápai Úszó SE           0:32,10
3        Bíró Dominika         2005              Vidra SE                      0:32,58
4        Bánó Viktória           2005              Veszprémi ÚK             0:32,97 

50 m fiú hát
1 Varga Botond 2004 BÚK 0:58,96
2 Pintér Ádám 2004 Vidra SE 1:00,77
3 Beke Olivér 2004 BÚK 1:01,25
9 Erdélyi Benedek 2004 Veszprémi ÚK 1:13,56
10 Vingli Ákos 2004 Veszprémi ÚK 1:21,38
11 Csirke Dávid 2004 Veszprémi ÚK 1:24,99
12 Perlaki Áron 2004 Veszprémi ÚK 1:27,25

1 Bathó Marcell 2003 BÚK 0:53,45
2 Bruckner László 2003 Vidra SE 0:56,01
3 Antal Attila 2003 Pápai Úszó SE 0:57,56
4 Bánó Szabolcs 2003 Veszprémi ÚK 0:57,88
10 Weisz Ricsi 2003 Veszprémi ÚK 1:06,10

1 Nagy Levente 2002 Pápai Úszó SE 0:45,09
2 Mürkli Márton 2002 Veszprémi ÚK 0:46,44
3 Balangó Máté 2002 BÚK 0:48,63

1 Mátrai Roland 2001 BÚK 0:37,68
2 Pongrácz Flórián 2001 BÚK 0:43,46
3 Bendicsek Bálint 2001 BÚK 0:44,16

1 Pethő Márton 2000 Rája 94 ÚK Ajka 0:39,25
2 Simon Mátyás 2000 BÚK 0:41,23
3 Kátai Krisztián 2000 Esztergomi ÚK 0:42,81
5 Kuti Bence 2000 Veszprémi ÚK 0:45,25
8 Mészőly Martin 2000 Veszprémi ÚK 0:48,03
11 Mészőly Milán 2000 Veszprémi ÚK 0:52,23
12 Szabó Szilárd 2000 Veszprémi ÚK 0:54,64

1 Varga Marcell 1999 Esztergomi ÚK 0:36,06
2 Komáromy Péter 1999 Rája 94 ÚK Ajka 0:39,03
3 Kálló Zoltán 1999 Veszprémi ÚK 0:45,41

50 m lány hát
1 Tóth Réka Erzsébet 2004 Veszprémi ÚK 0:53,76
2 Simonek Renáta 2004 Új Hullám SE Dorog 0:54,41
3 Bokányi Bianka 2004 Vidra SE 0:55,97
4 Ágoston Lilla 2004 Veszprémi ÚK 0:57,10
6 Hegyháti Csenge 2004 Veszprémi ÚK 1:00,56
8 Mürkli Luca 2004 Veszprémi ÚK 1:09,56
10 Bányai Maja 2004 Veszprémi ÚK 1:36,98

1 Orbán Alexandra 2003 Vidra SE 0:56,82
2 Lukács Leila 2003 Új Hullám SE Dorog 0:57,27
3 Marton Janka 2003 Kölyök ÚK Győr 0:59,13
4 Csizmadia Zsófia 2003 Veszprémi ÚK 1:02,19
6 Horváth Boglárka 2003 Veszprémi ÚK 1:05,50
8 Horváth Borbála 2003 Veszprémi ÚK 1:14,86
9 Fazekas Petra 2003 Veszprémi ÚK 1:18,41

1 Csíki Lilian 2002 Vidra SE 0:45,97
2 Mészőly Nikolett 2002 Veszprémi ÚK 0:46,31
3 Kovács Boglárka 2002 Új Hullám SE Dorog 0:47,82

1 Wild Zsófia 2001 Esztergomi ÚK 0:44,65
2 Krizsány Csenge Emese 2001 Restart-Cegléd VSE 0:46,09
3 Mezei Klaudia 2001 Esztergomi ÚK 0:46,59
7 Vas Elizabet 2001 Veszprémi ÚK 0:49,69
10 Csányi Borbála 2001 Veszprémi ÚK 0:52,63
12 Varga Luca 2001 Veszprémi ÚK 0:54,56

1 Kajári Júlia 2000 Vidra SE 0:39,32
2 Vattai Ágnes 2000 Veszprémi ÚK 0:40,89
3 Hegyi Patrícia 2000 Pápai Úszó SE 0:44,05
6 Czaun Eszter 2000 Veszprémi ÚK 0:52,18

1 Tóth Nikolett 1999 Pápai Úszó SE 0:43,22
2 Kovács Flóra 1999 Esztergomi ÚK 0:43,22
3 Györei Evelin 1999 Keszthelyi Kiscápa 0:43,59
4 Lenner Alexandra 1999 Veszprémi ÚK 0:44,38
5 Palkovics Daniella 1999 Veszprémi ÚK 0:47,72

25 m fiú mell
1 Párkányi Máté 2005 Esztergomi ÚK 0:36,20
2 Nagy Benedek 2005 BÚK 0:37,06
3 Matyikó Milán 2005 Vidra SE 0:38,40

25 m lány mell
1 Fazekas Laura 2006 Veszprémi ÚK 1:01,18

1 Weisz Dóra 2005 Veszprémi ÚK 0:35,59
2 Szabó Janka 2005 Pápai Úszó SE 0:40,15
5 Bánó Viktória 2005 Veszprémi ÚK 0:45,37

50 m fiú mell
1 Selyem Péter 2004 Kölyök ÚK Győr 1:04,53
2 Merész Bence 2004 Új Hullám SE Dorog 1:10,45
3 Varga Botond 2004 BÚK 1:12,40

1 Deér Ádám 2003 Esztergom 0:57,81
2 Bruckner László 2003 Vidra SE 0:58,82
3 Tábori Olivér 2003 Vidra SE 1:00,25
7 Bánó Szabolcs 2003 Veszprémi ÚK 1:10,62
8 Weisz Ricsi 2003 Veszprémi ÚK 1:16,13

1 Mürkli Márton 2002 Veszprémi ÚK 0:49,97
2 Holubecz Barnabás 2002 BÚK 0:51,50
3 Somogyi Bálint 2002 BÚK 0:52,40

1 Szerdahelyi Boldizsár 2000 Vidra SE 0:44,60
2 Pethő Márton 2000 Rája 94 ÚK Ajka 0:44,60
3 Kátai Krisztián 2000 Esztergomi ÚK 0:46,75
4 Kuti Bence 2000 Veszprémi ÚK 0:48,63
9 Szabó Szilárd 2000 Veszprémi ÚK 1:02,26
10 Mészőly Milán 2000 Veszprémi ÚK 1:02,82
11 Mészőly Martin 2000 Veszprémi ÚK 1:25,68

1 Varga Marcell 1999 Esztergomi ÚK 0:43,30
2 Komáromy Péter 1999 Rája 94 ÚK Ajka 0:47,59
3 Kálló Zoltán 1999 Veszprémi ÚK 0:55,52

50 m lány mell
1 Simonek Renáta 2004 Új Hullám SE Dorog 0:59,00
2 Ágoston Lilla 2004 Veszprémi ÚK 1:00,58
3 Tóth Réka Erzsébet 2004 Veszprémi ÚK 1:01,35
6 Mürkli Luca 2004 Veszprémi ÚK 1:08,37
8 Hegyháti Csenge 2004 Veszprémi ÚK 1:15,09

1 Orbán Alexandra 2003 Vidra SE 0:58,84
2 Lukács Leila 2003 Új Hullám SE Dorog 1:02,88
3 Trexler Sára 2003 Új Hullám SE Dorog 1:07,15
4 Csizmadia Zsófia 2003 Veszprémi ÚK 1:09,06
7 Fazekas Petra 2003 Veszprémi ÚK 1:36,91

1 Mészőly Nikolett 2002 Veszprémi ÚK 0:52,82
2 Kovács Boglárka 2002 Új Hullám SE Dorog 0:55,23
3 Rákosi Panka 2002 Esztergomi ÚK 0:57,00

1 Wild Zsófia 2001 Esztergomi ÚK 0:45,16
2 Párkányi Réka 2001 Esztergomi ÚK 0:46,91
3 Szűcs Enikő 2001 Rája 94 ÚK Ajka 0:48,26
6 Vas Elizabet 2001 Veszprémi ÚK 0:51,31
12 Csányi Borbála 2001 Veszprémi ÚK 0:59,20
13 Varga Luca 2001 Veszprémi ÚK 1:02,46

1 Vattai Ágnes 2000 Veszprémi ÚK 0:48,15
2 Nagy Dorotya 2000 Esztergom 0:48,94
3 Hegyi Patrícia 2000 Pápai Úszó SE 0:49,56
5 Czaun Eszter 2000 Veszprémi ÚK 0:52,03

1 Györei Evelin 1999 Keszthelyi Kiscápa 0:46,10
2 Tóth Nikolett 1999 Pápai Úszó SE 0:48,25
3 Kovács Flóra 1999 Esztergomi ÚK 0:49,09
4 Palkovics Daniella 1999 Veszprémi ÚK 0:52,00
6 Lenner Alexandra 1999 Veszprémi ÚK 0:52,69

6*25 fiú-leány gyorsváltó
1 Veszprémi ÚK "A" x Veszprémi ÚK "A" 1:55,38
2 Vidra SE "A" x Vidra SE 1:55,70
3 Pápai Úszó SE x Pápai Úszó SE 1:57,91
8 Veszprémi ÚK "B" x Veszprémi ÚK "B" 2:19,18 

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook