Nincs programod szombaton?

Mindenki találhat magának kedvére való programot a Balaton Bajnokságon, az ingyenes rendezvény középpontjában a sport, a szabadidő és egészség áll.

Július 9-én, szombaton, az egyetemi stadionban rendezik az idei Balaton Bajnokságot, az esemény hivatalos honlapja részletesen beszámol a programokról. A hagyományos atlétikai verseny mellett sportprogramokkal (foci, kosárlabda, stb.) gyermekprogramokkal (játszóház, pónilovaglás, stb.) és egészséghez kapcsolódó programokkal is várják a szervezők az érdeklődőket. Kuriózumnak számít a mobiltelefon-dobó bajnokság és érdekesnek ígérkeznek a színpadi programok is.

Ha nem hiszed, járj utána!

SZÍNPADI PROGRAMOK

Időpont

Program

14:25

14:35

Programismertető

14:40

15:00

Beszélgetés Pál Szilárddal, a Veszprémi Aikido Klub instruktorával az aikido és az önvédelem kapcsolatáról

15:05

15:20

Csermák Antal Zeneiskola produkciója

15:25

15:45

Beszélgetés Hudi Ákos kalapácsvetővel és Kállay Dániel futóval az Utánpótlás Európa-bajnokság kilátásairól

15:50

16:05

Beszélgetés Czintula Róberttel, a Veszprémi Röplabda Club elnökségi tagjával a sportág aktuális kérdéseiről

16:10

16:25

Csermák Antal Zeneiskola produkciója

 

 

Szünet

17:05

17:45

Hangácsi Márton zenei műsora

17:45

18:00

Tombolasorsolás

 

 

Szünet

18:45

19:15

Bűvész-show Szentpéteri Attila előadásában

19:30

20:30

Hangácsi Márton zenei műsora

A műsorszámok között Kérdez Felelek játék és folyamatos programismertetés lesz.

EGÉSZSÉG-SÁTOR

Időpont

Program

14:00

18:30

EgészségMagHáz ingyenes tanácsadás a szakértőktől

15:00

15:30

Kuhár Zoltán - Fülakupunktúra   

15:45

16:30

Nagy Szaffina – Élő ételek az egészségért

17:00

17:45

Szalóki László – Sportteljesítmény növelése agytréninggel

18:00

18:30

Cseke Sándor – Sorselemzés a bűvöletében

18:30

20:30

EgészségMagHáz ingyenes tanácsadás a szakértőktől

SPORTPROGRAMOK

Időpont

Helyszín

Program

12:30

13:15

Füves pálya, regisztráció

Labdarúgás Regisztráció

13:30

14:15

Beton pálya, regisztráció

Streetball Regisztráció

13:30

20:25

Füves- műfüves pálya

Labdarugó Kupa

14:30

20:25

Beton pálya

B33 Streetball Kupa

14:00

18:00

Munkacsarnok

Falmászás

18:10

18:40

Dobó pálya

Mobiltelefon-dobó bajnokság

20:30

 

Eredményhirdetés

Színpad

GYERMEKPROGRAMOK

Időpont

 

13:30

19:00

Varázsszőnyeg Fejlesztő Központ játszóháza

13:30

19:00

Várfok Készségfejlesztő sátor

13:30

19:00

Gyermek röplabda

16:00

18:00

Pónilovaglás

 

53 .NEMZETKÖZI ATLÉTIKAI BALATON BAJNOKSÁG (IDŐREND)

13.30 Súlylökés női Szenior
14.15 Diszkoszvetés női Szenior
15.00 Diszkoszvetés férfi BB – Szenior
15.50 100 m női, férfi Szenior
16.00 Távolugrás női, férfi Szenior
16.20 Súlylökés férfi BB - Szenior
16.40 Megnyitó
16.50 Eredményhirdetés 1. blokk
17.00 kalapácsvetés női BB - Szenior Szabó Ernő vándorserleg
17.00 100 m női e.f. BB
17.10 100 m férfi e.f. BB
17.20 Magasugrás női, férfi BB
17:40 200 m férfi, női i.f. Szenior
17.50 400 m gát férfi i.f. BB
18.00 400 m gát női i.f. BB Stark Barbara emlékverseny
18:10 400 m férfi, női i.f. Szenior
18.20 Hármasugrás női, férfi BB - Szenior
18.30 gerelyhajítás női, férfi BB - Szenior
18.20 100 m gát női e.f. BB
18.30 110 m gát férfi e.f. BB
18.40 400 m férfi i.f. BB
18.50 400 m női i.f. BB
19.00 Eredményhirdetés 2. blokk
19.10 kalapácsvetés férfi BB - Szenior Szabó Ernő emlékverseny
19.10 100 m női Döntő BB
19.20 100 m férfi Döntő BB
19.30 100 m gát női Döntő BB
19.40 110 m gát férfi Döntő BB
19.50 800 m női i.f. BB
20.00 800 m férfi i.f. BB
20.05 4x100 m női i.f. BB
20.10 3000 m női i.f. BB
20.25 5000 m férfi i.f. BB
20.35 Eredményhirdetés 3. blokk

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook