Visszavágtak a Siófoknak

Hevesi-Tóth második félidőben szerzett duplájával aratott egygólos győzelmet a Veszprém FC a Siófok elleni edzőmérkőzésen.

A két együttes az elmúlt héten Siófokon találkozott egymással, akkor az NB1-es Balaton-parti együttes 1:0 arányban győzte le Vargáékat. A mai összecsapáson kellemetlen hidegben, havazás közben játszottak a csapatok a Jutasi úti műfüves pályán.

Az első gólt a Siófok szerezte egy baloldali támadás végén. Melczer közelről, kiszorított helyzetből lőtt félmagasan a rövid sarokba (0:1). A második félidő elején Szőllőskei szaladt el a jobb oldalon és beadása pontosan Hevesi-Tóthot találta meg a hosszú sarkon, aki csukafejessel jutatta a labdát a léc alá (1:1). A győztes találatot is Hevesi-Tóth szerezte, ismét fejjel vette be a siófoki kaput (2:1).

VESZPRÉM FC - SIÓFOK 2-1 (0-1)

Veszprém: Heinrich (Varga T.) - Nikolin, Hegedűs Gy., Lang, Bosnjak (Pálfi) - Burcsik (Szőllőskei), Császár (Farkas L.), Hevesi-Tóth, Leitold - Thiago, Bali. Vezetőedző: Vágó Attila

Siófok: Milinte (Heinrich) - Mogyorósi (Fejes P.), Lengyel D. (Nyári T.), Fehér Zs. (Gadó), Kiss Zs. (Pécseli) - Kanta Sz. (Huszák), Egerszegi, Haraszti (Horváth B.), Melczer - Nagy I. (Horváth A.), Sowunmi (Simon A.). Vezetőedző: Mihalecz István

Gólszerzők: Hevesi-Tóth (2), ill. Melczer.

A veszprémiek csütörtökön az NBIII-as Várpalotával csaptak össze, s a többnyire fiatalokkal felálló Vágó alakulat egy hajrában szerzett góllal múlta felül a vendégeket.

veszprém fc - várpalota 2:1

Veszprém FC: Varga T. (Kádár) - Nikolin (Bakai), Hegedűs, Lang Á, Leitold(Lang I) - Osváth, Molnár, Császár (Farkas), Szőllőskei (Udvardi) - Hevesi-Tóth(Horváth B), Thiago(Ódor). Vezetőedző: Vágó Attila.

Veszprémi gólszerzők: Hevesi-Tóth Tamás, Lang Ádám.