Megnyerhetik az alapszakaszt

Hétfő este a Vasast fogadja az 1. FCV, hazai győzelem esetén az alapszakasz élén zárhatnak az újonc veszprémiek.

Igazi rangadót láthatnak a stadionba kilátogató nézők, hiszen a tabella élén álló 1. FCV fogadja az őt egy pont különbséggel követő Vasast. A két csapat őszi találkozóján a szünetben még döntetlen volt az állás, de a második félidőben öt perc alatt hármat lőtt a Vasas, és 5-2-re nyert. Van tehát miért visszavágniuk a veszprémieknek, ráadásul a tét sem elhanyagolható, hiszen hazai győzelem esetén az utolsó forduló eredményétől függetlenül megnyeri az alapszakaszt Németh Gábor csapata. Ha a vendégek győznek, akkor az utolsó körben az ő kezükben lesz a döntés.

Fotó: archív

Igazi rangadóra, izgalmas mérkőzésre számítunk. Ha nyerni tudunk, a BME elleni utolsó meccstől függetlenül megnyerhetjük az alapszakaszt. A Vasas elég nagy kerettel dolgozik, sokan játszanak az első osztályban. Régóta futsaloznak együtt, egyénileg is jó képességű játékosokról van szó. Egy fiatal és egy rutinos csapat párharcát láthatjuk majd, számítunk a szurkolóink segítségére, mindenkit várunk szeretettel – mondta Rajki Tamás ügyvezető.

1. Futsal Club Veszprém - Vasas 1988 Déli FC 02.27. (hétfő) 18:00, helyszín: Stadion Munkacsarnok