Foci EB-vel hangol a magyar keret
2012. 06. 14. Hajráveszprém.hu Forrás: MKSZSzerda este a magyar férfi kézilabda-válogatott Vetési Iván MKSZ-elnök meghívására közösen nézte meg a Champs Buda sportkocsmában a Hollandia-Németország labdarúgó Eb-mérkőzést.
A keret és a szakmai stáb valamennyi tagja részt vett a házi góltotóban is, amelyet Mocsai Lajos, Gulyás Péter, Nagy László és Vadkerti Attila nyert meg, hiszen mindannyian 2-1-es német sikert tippeltek.

Iváncsik Gergő, Harsányi Gergely, Zubai Szabolcs
A magyar együttes csütörtökön délelőtt edz, majd kora délután utazik el Oslóba, ahol este már újra edzést tart a 18 tagú keretnek Mocsai Lajos szövetségi kapitány. A Norvégia elleni vb-selejtező visszavágója szombaton 19:10-kor kezdődik, az első mérkőzésen 27-21-re legyőzött skandinávok otthonában.
Mivel a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének utolsó fordulójában már azonos időben, azaz 20:45-kor kezdődnek a mérkőzések, ezért a Magyar Kézilabda Szövetség arra buzdítja a szurkolókat, amennyiben közös meccsnézést terveztek szombat estére, kezdjék a programot a kézilabda-válogatott találkozójával este héttől, hiszen a csapatnak itthonról is nagy szüksége van a szurkolásra. Az MKSZ egyúttal kéri a közösségi meccsnézésre alkalmas helyszíneket, sportkocsmákat, hogy már 19 órától várják a sportkedvelőket, hiszen így többen drukkolhatnak együtt a magyar férfi kézilabda-válogatottnak!
Férfi vb-selejtező, visszavágó
Június 16., 19:10, Oslo:
NORVÉGIA-MAGYARORSZÁG - tv: Sport2
Az 1. mérkőzésen: Magyarország-Norvégia 27-21 (12-10)
A párharc győztese jut ki a 2013-as spanyolországi világbajnokságra.
Forrás: MKSZ
Hozzászólások
A rovat további cikkei
- Jövő vasárnap rajtol Nagy László nemzetközi kézilabdás tábora
- Férfi kézi Eb: 3. kalapban a magyarok
- Csoportmásodik a magyar csapat
- Kedvező csoportban a magyarok
- A versenynaptár átalakítását javasolja a Veszprém társelnöke
- BL örökrangsor: A Veszprém a 3., a Szeged a 13.
- Női kézilabda-vb: Az első kalapban a magyarok
- Császár hetesével továbbjutott a magyar csapat
- Teljes a női kézilabda vb mezőnye
- Kálomista: A BL-négyesdöntőbe kerülés a cél