Vereség Pakson

Homma és Nikolin góljával 3:2-es vereséget szenvedett a Veszprém Pakson.

Nem kellett sokat várni az első hazai találatra, a 17. percben Sifter indította Simont, aki a hosszú sarkot célozta meg, azonban a labda kipattant a kapufáról, de a visszérkező Molnár Zoltán lábáról a kapuba pattant. Öngól, 1:0. Mieink a 34. percben szerezték meg az egyenlítő találatot ya 34. percben Homma kapott egy ragyogó labdát Hevesi-Tóthtól, lefordult védőjéről és Csernyánszki kapujának közepébe lőtt, 1:1. A 42. percben Kulcsár átadásából Simon Attila lőtt a kapunka, félidőben az állás 2:1.

A szünet után a 48. percben jobb oldalról érkezett egy beívelés Tarczy kapuja elé és az érkező Heffler Norbert közelről a hálóba kotorta a labdát, 3:1. a 65. percben szépítettünk, az újonnan beállt Nikolin a jobb összekötő helyéről, 16 méterről gyönyörűen kilőtte a hosszú sarkot, 3:2.

MVM-Paks - Veszprém FC 3:2 (2:1)

MVM-Paks: Csernyánszki - Heffler, Sifter, Szabó, Báló - Bartha, Fiola, Sipeki, Kulcsár - Kiss, Simon

Veszprém FC: Tarczy - Molnár Z., Eugene, Császár, Bosnjak - Molnár T., Vágó, Hevesi-Tóth, Thiago - Szabó, Homma

Gólszerzők: Molnár Z. (öngól) a 17., Simon a 42., Heffler a 48. percben illetve Homma a 34., Nikolin a 65. percben.

Legközelebb szerdán a Haladás II (18,00 óra), szombaton pedig a Pápa II. (10,00 óra) ellen lépünk pályára. Mindkét mérkőzésünk veszprémben lesz, ezeretettel várjuk kedves szurkolóinkat.

Forrás: veszpremfc.hu