Szurkolj a magyarokért! 1. nap

Megkezdődtek az ötkarikás játékok Londonban, íme az első nap programja.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 1. nap Júl. 28.

Asztalitenisz
10:00 - 11:30 női egyes, selejtező - Póta Georgina, Tóth Krisztina
10:45 - 12:15 férfi egyes, selejtező - Pattantyús Ádám, Zwickl Dániel
12:15 - 13:50 női egyes, 1. kör
15:30 - 17:00 női egyes, 1. kör
17:00 - 18:30 férfi egyes, 1. kör
20:00 - 21:30 férfi egyes, 1. kör
21:30 - 23:00 női egyes, 2. kör

Cselgáncs
10:30 - 13:30 férfi 60 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők
10:30 - 13:30 női 48 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Csernoviczki Éva
15:00 - 17:00 női 48 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 férfi 60 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 48 kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 60 kg, döntő

Evezés
10:30 - 11:30 női kormányos nélküli kétpárevezős, előfutamok
10:50 - 11:50 női négypárevezős, előfutamok
11:10 - 12:10 férfi kormányos nyolcas, előfutamok
11:30 - 12:30 férfi kétpárevezős, előfutamok
12:00 - 13:00 férfi könnyűsúlyú négypárevezős, előfutamok
12:30 - 13:30 férfi négypárevezős, előfutamok
13:00 - 14:00 férfi kormányos nélküli kétpárevezős, előfutamok - Simon Béla, Széll Domonkos
13:30 - 14:30 férfi egypárevezős, előfutamok
14:30 - 15:30 női egypárevezős, előfutamok

Íjászat
10:00 - 13:15 férfi csapat, nyolcaddöntő
16:00 - 17:40 férfi csapat, negyeddöntő
17:40 - 18:30 férfi csapat, elődöntő
18:30 - 19:00 férfi csapat, bronzmeccs
19:00 - 19:30 férfi csapat, döntő

Kerékpár
11:00 - 17:00 férfi, országúti mezőnyverseny, döntő - Lovassy Krisztián

Kézilabda
10:30 - 12:00 Oroszország-Angola (női A csoport)
12:15 - 13:45 Spanyolország-Koreai Köztársaság (női B csoport)
15:30 - 17:00 Horvátország-Brazília (női A csoport)
17:15 - 18:45 Dánia-Svédország (női B csoport)
20:30 - 22:00 Montenegró - Nagy-Britannia (női A csoport)
22:15 - 23:45 Norvégia-Franciaország (női B csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Kína-Csehország (női A csoport)
12:15 - 14:00 Kanada-Oroszország (női B csoport)
15:30 - 17:15 Törökország-Angola (női A csoport)
17:45 - 19:30 USA-Horvátország (női A csoport)
21:00 - 22:45 Brazília-Franciaország (női B csoport)
23:15 - 01:00 Ausztrália - Nagy-Britannia (női B csoport)

Labdarúgás
13:00 - 15:00 Japán-Svédország (női F csoport)
15:30 - 17:30 Új-Zéland - Brazília (női E csoport)
15:45 - 17:45 Kanada - Dél-Afrika (női F csoport)
18:00 - 20:00 USA-Kolumbia (női G csoport)
18:15 - 20:15 Nagy-Britannia - Kamerun (női E csoport)
20:45 - 22:45 Franciaország-Koreai NDK (női G csoport)

Lovaglás
11:00 - 17:50 egyéni lovastusa (díjlovaglás)
11:00 - 17:50 csapat lovastusa (díjlovaglás)

Ökölvívás
14:30 - 16:00 férfi 56 kg, 32-be jutás
16:00 - 17:30 férfi 75 kg, 32-be jutás - Harcsa Zoltán
21:30 - 23:00 férfi 56 kg, 32-be jutás
23:00 - 00:30 férfi 75 kg, 32-be jutás - Harcsa Zoltán

Röplabda
10:00 - 14:00 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
10:00 - 14:00 női strandröplabda, csoportmeccsek
10:30 - 12.00 Algéria-Japán (női A csoport)
15:30 - 19:15 női strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:45 - 17:15 Nagy-Britannia - Oroszország (női A csoport)
17:45 - 19:15 Olaszország-Dominikai Köztársaság (női A csoport)
21:00 - 00:45 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 00:45 női strandröplabda, csoportmeccsek

Sportlövészet
09:15 - 11:00 női 10 m légpuska, selejtezők
12:00 - 13:00 női 10 m légpuska, döntő
13:00 - 15:30 férfi 10 m légpisztoly, selejtezők
16:30 - 18:00 férfi 10 m légpisztoly, döntő

Súlyemelés
16:30 - 18:15 női 48 kg, A csoport

Tenisz
12:30 - 21:00 férfi egyes, 1. forduló
12:30 - 21:00 női egyes, 1. forduló - Szávay Ágnes, Babos Tímea
12:30 - 21:00 férfi páros, 1. forduló
12:30 - 21:00 női páros, 1. forduló

Tollaslabda
09:30 - 12:00 férfi egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 férfi páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 vegyes páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 vegyes páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női egyes, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 vegyes páros, selejtezőkör

Torna
12:00 - 14:25 férfi egyéni selejtező - Hidvégi Vid
16:30 - 19:00 férfi egyéni selejtező - Hidvégi Vid
21:00 - 23:25 férfi egyéni selejtező - Hidvégi Vid

Úszás
11:00 - 11:25 férfi 400 m vegyes, előfutamok - Cseh László, Verrasztó Dávid
11:25 - 11:45 női 100 m pillangó, előfutamok - Szilágyi Liliána, Tompa Orsolya
11:45 - 12:15 férfi 400 m gyorsúszás, előfutamok - Kis Gergő
12:15 - 12:50 női 400 m vegyes, előfutamok - Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsa
12:50 - 13:15 férfi 100 m mellúszás, előfutamok - Financsek Gábor, Gyurta Dániel
13:15 - 13:30 női 4x100 m gyorsváltó, előfutamok - Dara Eszter, Kapás Boglárka, Mutina Ágnes, Risztov Éva, Verrasztó Evelyn
20:30 - 20:40 férfi 400 m vegyes, döntő
20:40 - 20:50 női 100 m pillangó, döntő
20:50 - 21:00 férfi 400 m gyorsúszás, döntő
21:05 - 21:15 női 400 m vegyes, döntő
21:30 - 21:40 férfi 100 m mellúszás, döntő
21:50 - 22:00 női 4x100 m gyorsváltó, döntő

Vívás
11:30 - 12:50 női tőr, 32-be jutásért - Mohamed Aida
12:50 - 15:10 női tőr, 16-ba jutásért
15:10 - 16:30 női tőr, 8-ba jutásért
16:30 - 17:00 női tőr, negyeddöntők
19:00 - 20:10 női tőr, elődöntők
20:10 - 20:40 női tőr, bronzmeccs
20:40 - 21:15 női tőr, döntő

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook