Szurkolj a magyarokért! 3. nap

Eseménydús napon vagyunk túl, holnap is lesz kiért izgulni, női vízilabda-válogatottunk is megkezdi szereplését Londonban.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 3. nap Júl. 30.

Asztalitenisz
11:00 - 15:00 férfi egyes, 3. kör - Zwickl Dániel
16:30 - 18:30 női egyes, 4. kör
20:00 - 22:00 férfi egyes, 4. kör

Cselgáncs
10:30 - 13:30 női 57 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Karakas Hedvig
10:30 - 13:30 férfi 73 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők
15:00 - 17:00 férfi 73 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 női 57 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 57 kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 73 kg, döntő

Evezés
10:30 - 11:30 női kormányos nélküli kétpárevezős, reményfutam
10:40 - 11:40 női négypárevezős, reményfutam
10:50 - 11:50 férfi kormányos nyolcas, reményfutam
11:00 - 12:00 férfi négypárevezős, reményfutam
11:10 - 12:10 férfi kormányos nélküli kétpárevezős, reményfutam
11:20 - 12:20 női kétpárevezős, előfutamok
11:40 - 12:40 férfi kormányos nélküli négypárevezős, előfutamok

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Koreai Köztársaság - Új-Zéland (férfi B csoport)
11:45 - 13:15 Ausztrália - Dél-Afrika (férfi A csoport)
14:45 - 16:15 Spanyolország-Pakisztán (férfi A csoport)
17:00 - 18:30 Hollandia-India (férfi B csoport)
20:00 - 21:30 Nagy-Britannia - Argentína (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Németország-Belgium (férfi B csoport)

Íjászat
10:00 - 13:45 férfi egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (1. kör)
10:20 - 14:00 női egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (1. kör)
16:00 - 18:30 férfi egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (2. kör)
16:20 - 18:45 női egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (2. kör)

Kajak-kenu
14:30 - 17:20 vadvízi, férfi C-2 előfutamok
15:10 - 18:30 vadvízi, női K-1 előfutamok

Kézilabda
10:30 - 12:00 Angola-Horvátország (női A csoport)
12:15 - 13:45 Koreai Köztársaság-Dánia (női B csoport)
15:30 - 17:00 Nagy-Britannia - Oroszország (női A csoport)
17:15 - 18:45 Franciaország-Spanyolország (női B csoport)
20:30 - 22:00 Brazília-Montenegró (női A csoport)
22:15 - 23:45 Svédország-Norvégia (női B csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Horvátország-Kína (női A csoport)
12:15 - 14:00 Csehország-Törökország (női A csoport)
15:30 - 17:15 Franciaország-Ausztrália (női B csoport)
17:45 - 19:30 Oroszország-Brazília (női B csoport)
21:00 - 22:45 Nagy-Britannia - Kanada (női B csoport)
23:15 - 01:00 Angola-USA (női A csoport)

Lovaglás
13:30 - 18:45 csapat lovastusa (tereplovaglás)
13:30 - 20:30 egyéni lovastusa (tereplovaglás)

Műugrás
16:00 - 17:00 férfi 10 m szinronugrás, döntő

Ökölvívás
14:30 - 15:45 férfi 52 kg, 32-be jutás
15:45 - 17:00 férfi 81 kg, 32-be jutás
21:30 - 22:45 férfi 52 kg, 32-be jutás
22:45 - 23:59 férfi 81 kg, 32-be jutás

Röplabda
10:00 - 14:00 női strandröplabda, csoportmeccsek
10:00 - 14:00 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 női strandröplabda, csoportmeccsek
15:45 - 17:15 Dominikai Köztársaság-Oroszország (női A csoport)
21:00 - 00:45 női strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 00:45 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 22:30 Olaszország-Japán (női A csoport)
23:00 - 00:30 Nagy-Britannia - Algéria (női A csoport)

Sportlövészet
10:00 - 13:00 férfi 10 m légpuska, selejtezők - Sidi Péter
10:00 - 15:30 férfi skeet, selejtezők
13:15 - 14:30 férfi 10 m légpuska, döntő

Súlyemelés
11:00 - 13:00 férfi 62 kg, B csoport
13:30 - 15:00 női 58 kg, B csoport
16:30 - 18:15 női 58 kg, A csoport
20:00 - 21:45 férfi 62 kg, A csoport

Tenisz
12:30 - 21:00 férfi egyes, 2. forduló
12:30 - 21:00 női egyes, 2. forduló
12:30 - 21:00 férfi páros, 2. forduló
12:30 - 21:00 női páros, 2. forduló

Tollaslabda
09:30 - 12:00 férfi egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 férfi páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 vegyes páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 vegyes páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női egyes, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 vegyes páros, selejtezőkör

Torna
17:30 - 20:10 férfi csapat, döntő

Úszás
11:00 - 11:25 női 200 m gyors, előfutamok - Jakabos Zsuzsa, Joó Sára, Kádas Vivien, Mutina Ágnes
11:25 - 11:45 férfi 200 m pillangó, előfutamok - Cseh László
11:45 - 12:10 női 200 m vegyes, előfutamok - Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn
20:30 - 20:40 női 200 m gyors, elődöntők
20:40 - 20:45 férfi 200 m gyors, döntő
20:50 - 20:55 női 100 m hát, döntő
20:55 - 21:00 férfi 100 m hát, döntő
21:10 - 21:15 női 100 m mellúszás, döntő
21:30 - 21:45 férfi 200 m pillangó, elődöntők
21:50 - 22:05 női 200 m vegyes, elődöntők

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi finn hajóosztály, 3-4.futam
13:00 - 19:00 férfi csillaghajó, 3-4. futam
13:00 - 19:00 férfi 49er, 1-2. futam
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
13:00 - 19:00 női laser radial, 1-2. futam
13:00 - 19:00 férfi laser, 1-2. futam - Berecz Zsombor

Vívás
11:30 - 12:50 női párbajtőr, 32-be jutásért - Szász Emese
12:50 - 15:10 női párbajtőr, 16-ba jutásért
15:10 - 16:30 női párbajtőr, 8-ba jutásért
16:30 - 17:00 női párbajtőr, negyeddöntők
19:00 - 20:10 női párbajtőr, elődöntők
20:10 - 20:40 női párbajtőr, bronzmeccs
20:40 - 21:10 női párbajtőr, döntő

Vízilabda
15:10 - 16:30 Spanyolország-Kína (női A csoport)
16:30 - 17:50 Olaszország-Ausztrália (női B csoport)
19:20 - 20:40 Nagy-Britannia - Oroszország (női B csoport)
20:40 - 22:00 Magyarország-USA (női A csoport) - Nőivízilabda-válogatott

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook