Szurkolj a magyarokért! 4. nap

Kézilabda-válogatottunk Dél-Korea ellen, vízilabda-válogatottunk Montenegró ellen játszik.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.


Holnap Dél-Korea ellen játszanak a fiúk (m1, 12:15)
Fotó: MTI

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 4. nap Júl. 31.

Asztalitenisz
11:00 - 15:00 női egyes, negyeddöntők
17:00 - 19:00 női egyes, elődöntők
21:00 - 23:00 férfi egyes, negyeddöntők

Cselgáncs
10:30 - 13:30 férfi 81 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Csoknyai László
10:30 - 13:30 női 63 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők
15:00 - 17:00 női 63 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 férfi 81 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 63 kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 81 kg, döntő

Evezés
10:30 - 11:30 férfi egypárevezős, negyeddöntők
10:50 - 11:50 női kétpárevezős, reményfutam
10:50 - 11:50 női könnyűsúlyú kétpárevezős, reményfutam
11:00 - 12:00 férfi kormányos nélküli négypárevezős, reményfutam
11:30 - 12:30 férfi könnyűsúlyú kétpárevezős, reményfutam - Varga Tamás, Hirling Zsolt
11:50 - 12:50 női kormányos nyolcas, reményfutam
12:00 - 13:00 férfi egypárevezős, elődöntők
12:40 - 13:40 női egypárevezős, negyeddöntők
13:20 - 14:20 férfi kétpárevezős, elődöntők
13:40 - 14:30 férfi könnyűsúlyú négypárevezős, elődöntők

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Hollandia-Japán (női A csoport)
11:45 - 13:15 Dél-Afrika - Új-Zéland (női B csoport)
14:45 - 16:15 Belgium-Kína (női A csoport)
17:00 - 18:30 Nagy-Britannia - Koreai Köztársaság (női A csoport)
20:00 - 21:30 Argentína-USA (női B csoport)
22:15 - 23:45 Németország-Ausztrália (női B csoport)

Íjászat
10:00 - 13:45 férfi egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (3. kör)
10:20 - 14:00 női egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (3. kör)
16:00 - 18:00 férfi egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (4. kör)
16:20 - 18:45 női egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (4. kör)

Kajak-kenu
14:30 - 15:15 vadvízi, férfi C-1 elődöntők
16:00 - 16:30 vadvízi, férfi C-1 döntő

Kézilabda
10:30 - 12:00 Tunézia-Izland (férfi A csoport)
12:15 - 13:45 Koreai Köztársaság-Magyarország (férfi B csoport) - Férfikézilabda-válogatott
15:30 - 17:00 Nagy-Britannia - Svédország (férfi A csoport)
17:15 - 18:45 Szerbia-Horvátország (férfi B csoport)
20:30 - 22:00 Dánia-Spanyolország (férfi B csoport)
22:15 - 23:45 Argentína-Franciaország (férfi A csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Kína-Oroszország (férfi B csoport)
12:15 - 14:00 Ausztrália-Spanyolország (férfi B csoport)
15:30 - 17:15 Litvánia-Nigéria (férfi A csoport)
17:45 - 19:30 Nagy-Britannia - Brazília (férfi B csoport)
21:00 - 22:45 Franciaország-Argentína (férfi A csoport)
23:15 - 01:00 Tunézia-USA (férfi A csoport)

Labdarúgás
15:30 - 17:30 Japán - Dél-Afrika (női F csoport)
15:30 - 17:30 Kanada-Svédország (női F csoport)
18:15 - 20:15 USA-Koreai NDK (női G csoport)
18:15 - 20:15 Franciaország-Kolumbia (női G csoport)
20:45 - 22:45 Új-Zéland - Kamerun (női E csoport)
20:45 - 22:45 Nagy-Britannia - Brazília (női E csoport)

Lovaglás
11:30 - 14:15 egyéni lovastusa (díjugratás, selejtező)
11:30 - 14:15 csapat lovastusa (díjugratás, döntő)
15:30 - 16:30 egyéni lovastusa (díjugratás, döntő)

Műugrás
16:00 - 16:50 női 10 m szinkronugrás, döntő

Ökölvívás
14:30 - 15:45 férfi 49 kg, 32-be jutás
15:45 - 17:15 férfi 64 kg, 32-be jutás - Káté Gyula
21:30 - 22:45 férfi 49 kg, 32-be jutás
22:45 - 00:15 férfi 64 kg, 32-be jutás - Káté Gyula

Röplabda
10:00 - 14:00 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
10:00 - 14:00 női strandröplabda, csoportmeccsek
10:30 - 12:00 Szerbia-Tunézia (férfi B csoport)
12:30 - 14:00 Lengyelország-Bulgária (férfi A csoport)
15:30 - 19:15 női strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:45 - 17:15 Olaszország-Argentína (férfi A csoport)
17:45 - 19:15 USA-Németország (férfi B csoport)
21:00 - 00:45 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 00:45 női strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 22:30 Nagy-Britannia - Ausztrália (férfi A csoport)
23:00 - 00:30 Brazília-Oroszország (férfi B csoport)

Sportlövészet
10:00 - 14:45 férfi skeet, selejtezők
15:00 - 15:45 férfi skeet, döntő

Súlyemelés
11:00 - 13:00 férfi 69 kg, B csoport
13:30 - 15:00 női 63 kg, B csoport
16:30 - 18:15 női 63 kg, A csoport
20:00 - 21:45 férfi 69 kg, A csoport

Tenisz
12:30 - 21:00 férfi egyes, 2. forduló
12:30 - 21:00 női egyes, 2. forduló
12:30 - 21:00 férfi páros, negyeddöntők
12:30 - 21:00 női páros, negyeddöntők

Tollaslabda
09:30 - 12:00 férfi egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 férfi páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 vegyes páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 vegyes páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női egyes, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 vegyes páros, selejtezőkör

Torna
17:30 - 19:30 női csapat, döntő

Úszás
11:00 - 11:25 férfi 100 m gyors, előfutamok - Kozma Dominik
11:25 - 11:45 női 200 m pillangó, előfutamok - Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsa
11:45 - 12:15 férfi 200 m mellúszás, előfutamok - Gyurta Dániel, Molnár Ákos
12:15 - 12:40 férfi 4x200 m gyorsváltó, előfutamok - Cseh László, Bernek Péter, Kis Gergő, Kozma Dominik, Rákos Patrik, Zámbó Balázs
20:30 - 20:40 férfi 100 m gyors, elődöntők
20:40 - 20:45 női 200 m gyors, döntő
20:45 - 20:50 férfi 200 m pillangó, döntő
20:55 - 21:05 női 200 m pillangó, elődöntők
21:15 - 21:25 férfi 200 m mellúszás, elődöntők
21:40 - 21:45 női 200 m vegyes, döntő
21:45 - 22:00 férfi 4x200 m gyorsváltó, döntő

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi finn hajóosztály, 5-6. futam
13:00 - 19:00 férfi laser, 3-4. futam Berecz Zsombor
13:00 - 19:00 férfi csillaghajó, 5-6. futam
13:00 - 19:00 férfi 49er, 3-4. futam
13:00 - 19:00 férfi RS-X szörf, 1-2. futam - Gádorfalvi Áron
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
13:00 - 19:00 női RS-X szörf, 1-2. futam - Detre Diána
13:00 - 19:00 női laser radial, 3-4. futam

Vívás
11:30 - 12:50 férfi tőr, 32-be jutásért
12:50 - 15:10 férfi tőr, 16-ba jutásért
15:10 - 16:30 férfi tőr, 8-ba jutásért
16:30 - 17:00 férfi tőr, negyeddöntők
19:00 - 20:10 férfi tőr, elődöntők
20:10 - 20:40 férfi tőr, bronzmeccs
20:40 - 21:10 férfi tőr, döntő

Vízilabda
11:00 - 12:20 Magyarország-Montenegró (férfi B csoport) - Férfivízilabda-válogatott
12:20 - 13:40 Horvátország-Spanyolország (férfi A csoport)
15:10 - 16:30 Ausztrália-Kazahsztán (férfi A csoport)
16:30 - 17:50 Görögország-Olaszország (férfi A csoport)
19:20 - 20:40 Szerbia - Nagy-Britannia (férfi B csoport)
20:40 - 22:00 USA-Románia (férfi B csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook