Szurkolj a magyarokért! 5. nap

Csütörtökön női vízilabda-válogatottunk Kína ellen játszik, a programban szerepel még úszás, vívás, vitorlázás.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 5. nap Aug. 1.

Asztalitenisz
11:00 - 13:00 férfi egyes, negyeddöntők
15:30 - 16:30 női egyes, bronzmeccs
16:30 - 17:30 női egyes, döntő

Cselgáncs
10:30 - 13:30 női 70 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Mészáros Anett
10:30 - 13:30 férfi 90 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Madarász Tamás
15:00 - 17:00 férfi 90 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 női 70 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 70 kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 90 kg, döntő

Evezés
10:30 - 12:40 férfi egypárevezős, elődöntők
10:50 - 11:50 férfi könnyűsúlyú kétpárevezős, elődöntők
11:10 - 13:10 női kormányos nélküli kétpárevezős, döntő
11:20 - 13:20 női négypárevezős, döntő
11:30 - 13:45 férfi kormányos nyolcas, döntő
11:40 - 12:40 férfi négypárevezős, elődöntők
12:00 - 13:00 férfi kormányos nélküli kétpárevezős, elődöntők

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Spanyolország-Ausztrália (férfi A csoport)
11:45 - 13:15 Belgium-Hollandia (férfi B csoport)
14:45 - 16:15 Új-Zéland - India (férfi B csoport)
17:00 - 18:30 Dél-Afrika - Nagy-Britannia (férfi A csoport)
20:00 - 21:30 Pakisztán-Argentína (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Koreai Köztársaság-Németország (férfi B csoport)

Íjászat
10:00 - 13:45 férfi egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (5. kör)
10:20 - 14:00 női egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (5. kör)
16:00 - 19:45 férfi egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (6. kör)
16:20 - 20:00 női egyéni, 32-be és 16-ba jutásért (6. kör)

Kajak-kenu
14:30 - 15:15 vadvízi, férfi K-1 elődöntők
16:15 - 16:45 vadvízi, férfi K-1 döntő

Kerékpár
13:30 - 14:45 női, egyenkénti indítású időfutam, döntő
15:15 - 17:15 férfi, egyenkénti indítású időfutam, döntő

Kézilabda
10:30 - 12:00 Norvégia-Koreai Köztársaság (női B csoport)
12:15 - 13:45 Montenegró-Angola (női A csoport)
15:30 - 17:00 Franciaország-Svédország (női B csoport)
17:15 - 18:45 Nagy-Britannia - Brazília (női A csoport)
20:30 - 22:00 Spanyolország-Dánia (női B csoport)
22:15 - 23:45 Oroszország-Horvátország (női A csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Kanada-Franciaország (női B csoport)
12:15 - 14:00 Kína-Angola (női A csoport)
15:30 - 17:15 Ausztrália-Brazília (női B csoport)
17:45 - 19:30 Nagy-Britannia - Oroszország (női B csoport)
21:00 - 22:45 Horvátország-Csehország (női A csoport)
23:15 - 01:00 USA-Törökország (női A csoport)

Labdarúgás
15:30 - 17:30 Brazília - Új-Zéland (férfi C csoport)
15:30 - 17:30 Egyiptom-Fehéroroszország (férfi C csoport)
18:00 - 20:00 Japán-Honduras (férfi D csoport)
18:00 - 20:00 Spanyolország-Marokkó (férfi D csoport)
18:00 - 20:00 Mexikó-Svájc (férfi B csoport)
18:00 - 20:00 Koreai Köztársaság-Gabon (férfi B csoport)
20:45 - 22:45 Szenegál-Egyesült Arab Emírségek (férfi A csoport)
20:45 - 22:45 Nagy-Britannia - Uruguay (férfi A csoport)

Műugrás
16:00 - 16:50 férfi 3 m szinkronugrás, döntő

Ökölvívás
14:30 - 15:30 férfi 56 kg, 16-ba jutás
15:30 - 16:30 férfi 91 kg, 16-ba jutás
16:30 - 17:30 férfi 91+ kg, 16-ba jutás
21:30 - 22:30 férfi 56 kg, 16-ba jutás
22:30 - 23:30 férfi 91 kg, 16-ba jutás
23:30 - 00:30 férfi 91+ kg, 16-ba jutás

Röplabda
10:00 - 14:00 női strandröplabda, csoportmeccsek
10:00 - 14:00 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
10:30 - 12:00 Dominikai Köztársaság-Japán (női A csoport)
12:30 - 14:00 Algéria-Oroszország (női A csoport)
15:30 - 19:15 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 női strandröplabda, csoportmeccsek
17:45 - 19:15 Nagy-Britannia - Olaszország (női A csoport)
21:00 - 00:45 női strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 00:45 férfi strandröplabda, csoportmeccsek

Sportlövészet
10:00 - 13:00 női 25 m sportpisztoly, selejtezők - Csonka Zsófia
16:30 - 17:30 női 25 m sportpisztoly, döntő

Súlyemelés
11:00 - 13:00 férfi 77 kg, B csoport
13:30 - 15:00 női 69 kg, B csoport
16:30 - 18:15 női 69 kg, A csoport
20:00 - 21:45 férfi 77 kg, A csoport

Tenisz
12:30 - 21:00 férfi egyes, 3. forduló
12:30 - 21:00 női egyes, 3. forduló
12:30 - 21:00 vegyes páros, 1. forduló

Tollaslabda
10:00 - 12:00 vegyes páros, negyeddöntők
10:00 - 12:00 női egyes, nyolcaddöntők
10:00 - 12:00 férfi egyes, nyolcaddöntők
13:30 - 15:30 vegyes páros, negyedööntők
13:30 - 16:30 női egyes, nyolcaddöntők
13:30 - 16:30 férfi egyes, nyolcaddöntők
18:00 - 22:00 férfi egyes, nyolcaddöntők
18:00 - 22:00 női egyes, nyolcaddöntők
18:00 - 22:00 női páros, negyeddöntők

Torna
17:30 - 20:00 férfi egyéni összetett, döntő

Úszás
11:00 - 11:20 női 100 m gyors, előfutamok - Dara Eszter
11:20 - 11:45 férfi 200 m hát, előfutamok - Balog Gábor, Bernek Péter
11:45 - 12:10 női 200 m mellúszás, előfutamok
12:15 - 12:35 férfi 200 m vegyes, előfutamok - Cseh László, Verrasztó Dávid
12:40 - 13:05 női 4x200 m gyorsváltó, előfutamok - Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsa, Joó Sára, Kádas Vivien, Mutina Ágnes, Verrasztó Evelyn
20:15 - 20:20 férfi 100 m gyors, döntő
20:30 - 20:35 férfi 200 m mellúszás, döntő
20:35 - 20:45 női 100 m gyors, elődöntők
20:45 - 21:00 férfi 200 m hát, elődöntők
21:05 - 21:15 női 200 m pillangó, döntő
21:25 - 21:35 női 200 m mellúszás, elődöntők
21:35 - 21:45 férfi 200 m vegyes, elődöntők
21:55 - 22:05 női 4x200 m gyorsváltó, döntő

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi laser, 5-6. futam - Berecz Zsombor
13:00 - 19:00 férfi 49er, 5-6. futam
13:00 - 19:00 férfi RS-X szörf, 3-4. futam - Gádorfalvi Áron
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
13:00 - 19:00 női RS-X szörf, 3-4. futam - Detre Diána
13:00 - 19:00 női laser radial, 5-6. futam

Vívás
10:00 - 12:15 férfi párbajtőr, 16-ba jutásért - Imre Géza
12:15 - 13:30 férfi párbajtőr, 8-ba jutásért
13:30 - 14:15 férfi párbajtőr, negyeddöntők
14:10 - 15:45 női kard, 16-ba jutásért
15:45 - 16:40 női kard, 8-ba jutásért
16:40 - 17:10 női kard, negyeddöntők
18:30 - 19:30 férfi párbajtőr, elődöntők
19:30 - 20:10 női kard, elődöntők
20:10 - 20:40 férfi párbajtőr, bronzmeccs
20:40 - 21:00 női kard, bronzmeccs
21:00 - 21:30 férfi párbajtőr, döntő
21:30 - 22:00 női kard, döntő

Vízilabda
15:10 - 16:30 Magyarország-Kína (női A csoport) - Nőivízilabda-válogatott
16:30 - 17:50 Olaszország-Oroszország (női B csoport)
19:20 - 20:40 Spanyolország-USA (női A csoport)
20:40 - 22:00 Nagy-Britannia - Ausztrália (női B csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook