Szurkolj a magyarokért! 6. nap

Csütörtökön férfi kézilabda-válogatottunk Horvátország ellen küzd, míg a férfi vízilabda-válogatott Románia ellen reméljük megszerzik első győzelmüket.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.


Nagy Lászlóék csütörtökön Horvátország ellen játszanak (m1, 15:30)
MTI-fotó: Kovács Anikó

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 6. nap Aug. 2.

Asztalitenisz
11:00 - 13:00 férfi egyes, elődöntők
15:30 - 16:30 férfi egyes, bronzmeccs
16:30 - 17:30 férfi egyes, döntő

Cselgáncs
10:30 - 13:30 női 78 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Joó Abigél
10:30 - 13:30 férfi 100 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők
15:00 - 17:00 férfi 100 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 női 78 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 78 kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 100 kg, döntő

Evezés
10:30 - 12:30 női egypárevezős, elődöntők
10:50 - 13:05 férfi kétpárevezős, döntő
11:00 - 13:10 férfi könnyűsúlyú négypárevezős, döntő
11:10 - 12:10 férfi kormányos nélküli négypárevezős, elődöntők
11:30 - 12:30 női könnyűsúlyú kétpárevezős, elődöntők
11:50 - 12:20 férfi könnyűsúlyú kétpárevezős, elődöntők - Varga Tamás, Hirling Zsolt
13:30 - 14:20 női kormányos nyolcas, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Koreai Köztársaság-Japán (női A csoport)
11:45 - 13:15 Ausztrália-USA (női B csoport)
14:45 - 16:15 Kína-Hollandia (női A csoport)
17:00 - 18:30 Dél-Afrika - Németország (női B csoport)
20:00 - 21:30 Belgium - Nagy-Britannia (női A csoport)
22:15 - 23:45 Új-Zéland - Argentína (női B csoport)

Íjászat
10:00 - 11:50 női egyéni, nyolcaddöntők
15:00 - 15:45 női egyéni, negyeddöntők
15:50 - 16:20 női egyéni, elődöntők
16:20 - 16:35 női egyéni, bronzmeccs
16:35 - 16:50 női egyéni, döntő

Kajak-kenu
14:30 - 15:10 vadvízi, férfi C-2 elődöntők
15:10 - 16:00 vadvízi, női K-1 elődöntők
16:15 - 16:45 vadvízi, férfi C-2 döntő
16:55 - 17:30 vadvízi, női K-1 döntő

Kerékpár
17:00 - 17:10 női pályakerékpár, csapat sprint, selejtező
17:15 - 17:30 férfi pályakerékpár, csapat sprint, selejtező
17:30 - 17:45 női pályakerékpár, csapat sprint, 1. kör
17:45 - 18:45 férfi pályakerékpár, csapat üldözőverseny, selejtező
18:45 - 18:55 férfi pályakerékpár, csapat sprint, 1. kör
18:55 - 19:10 női pályakerékpár, csapat sprint, döntő
19:15 - 19:30 férfi pályakerékpár, csapat sprint, döntő

Kézilabda
10:30 - 12:00 Spanyolország-Koreai köztársaság (férfi B csoport)
12:15 - 13:45 Franciaország-Tunézia (férfi A csoport)
15:30 - 17:00 Horvátország-Magyarország (férfi B csoport) - Férfikézilabda-válogatott
17:15 - 18:45 Nagy-Britannia - Argentína (férfi A csoport)
20:30 - 22:00 Szerbia-Dánia (férfi B csoport)
22:15 - 23:45 Svédország-Izland (férfi A csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Franciaország-Litvánia (férfi A csoport)
12:15 - 14:00 Ausztrália-Kína (férfi B csoport)
15:30 - 17:15 Argentína-Tunézia (férfi A csoport)
17:45 - 19:30 Brazília-Oroszország (férfi B csoport)
21:00 - 22:45 Spanyolország - Nagy-Britannia (férfi B csoport)
23:15 - 01:00 USA-Nigéria (férfi A csoport)

Lovaglás
12:00 - 16:30 egyéni díjlovaglás, Nagydíj, 1. nap
12:00 - 16:30 csapat díjlovaglás, Nagydíj, 1. nap

Ökölvívás
14:30 - 15:30 férfi 60 kg, 16-ba jutás
15:30 - 16:30 férfi 75 kg, 16-ba jutás - Harcsa Zoltán
21:30 - 22:30 férfi 60 kg, 16-ba jutás
22:30 - 23:30 férfi 75 kg, 16-ba jutás

Röplabda
10:00 - 14:00 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
10:00 - 14:00 női strandröplabda, csoportmeccsek
10:30 - 12:00 Szerbia-Németország (férfi B csoport)
12:30 - 14:00 Ausztrália-Bulgária (férfi A csoport)
15:30 - 19:15 női strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:45 - 17:15 Oroszország-Tunézia (férfi B csoport)
17:45 - 19:15 Lengyelország- Argentína (férfi A csoport)
21:00 - 00:45 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 22:30 Brazília-USA (férfi B csoport)
23:00 - 00:30 Nagy-Britannia - Olaszország (férfi A csoport)
23:00 - 00:45 női strandröplabda, csoportmeccsek

Sportlövészet
10:00 - 13:00 férfi dupla trap, selejtezők - Bognár Richárd
11:30 - 14:00 férfi 25 m gyorstüzelő pisztoly, selejtezők
16:00 - 17:30 férfi dupla trap, döntő

Tenisz
12:30 - 21:00 férfi egyes, negyeddöntők
12:30 - 21:00 női egyes, negyeddöntők
12:30 - 21:00 férfi páros, elődöntők
12:30 - 21:00 női páros, elődöntők
12:30 - 21:00 vegyes páros, negyeddöntők

Tollaslabda
10:00 - 12:00 férfi páros, negyeddöntők
13:30 - 16:30 női egyes, negyeddöntők
13:30 - 16:30 vegyes páros, elődöntők
18:00 - 21:00 férfi egyes, negyeddöntők
18:00 - 21:00 női páros, elődöntők

Torna
17:30 - 19:15 női egyéni összetett, döntő

Úszás
11:00 - 11:25 férfi 50 m gyors, előfutamok - Takács Krisztián
11:25 - 12:25 női 800 m gyors, előfutamok - Kapás Boglárka, Risztov Éva
12:20 - 12:45 férfi 100 m pillangó, előfutamok - Pulai Bence
12:45 - 13:10 női 200 m hát, előfutamok - Szekeres Dorina
20:30 - 20:35 férfi 50 m gyors, elődöntők
20:35 - 20:45 női 200 m mellúszás, döntő
20:45 - 20:55 férfi 200 m hát, döntő
20:55 - 21:05 női 200 m hát, elődöntők
21:15 - 21:20 férfi 200 m vegyes, döntő
21:35 - 21:40 női 100 m gyors, döntő
21:50 - 22:00 férfi 100 m pillangó, elődöntők

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi finn hajóosztály, 7-8. futam
13:00 - 19:00 férfi csillaghajó, 7-8. futam
13:00 - 19:00 férfi 49er, 7-8. futam
13:00 - 19:00 férfi RS-X szörf, 5-6. futam - Gádorfalvi Áron
13:00 - 19:00 férfi 470, 1-2. futam
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
13:00 - 19:00 női RS-X szörf, 5-6. futam - Detre Diána

Vívás
10:00 - 11:30 női tőr, csapat, 8-ba jutásért
11:30 - 12:00 női tőr, csapat, negyeddöntők
13:00 - 16:00 női tőr, csapat, elődöntők
16:00 - 17:30 női tőr, csapat, 5-8. helyért
19:00 - 20:10 női tőr, csapat, bronzmeccs
20:15 - 21:15 női tőr, csapat, döntő

Vízilabda
11:00 - 12:20 Spanyolország-Ausztrália (férfi A csoport)
12:20 - 13:40 Kazahsztán-Görörgország (férfi A csoport)
15:10 - 16:30 Montenegró-Szerbia (férfi B csoport)
16:30 - 17:50 Románia-Magyarország (férfi B csoport) - Férfivízilabda-válogatott
19:20 - 20:40 Nagy-Britannia - USA (férfi B csoport)
20:40 - 22:00 Olaszország-Horvátország (férfi A csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook