Szurkolj a magyarokért! 7. nap

Pénteken veszprémi érdekeltség is lesz atlétikában Minczér Albert 3000 méter akadályfutásban szerepel.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.


Minczér Albert a VEDAC atlétája délután 14:00-kor 3000 méter akadályfutásban szerepel.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 7. nap Aug. 3.

 Asztalitenisz
11:00 - 14:00 női páros, 1. kör
15:30 - 18:30 női páros, 1. kör
20:00 - 23:00 férfi páros, 1. kör

Atlétika
11:00 - 11:50 férfi súlylökés, selejtező - Kürthy Lajos
11:05 - 11:30 női hétpróba (100 m gát) - Farkas Györgyi
11:25 - 12:35 női hármasugrás, selejtező
11:40 - 12:10 női 100 m síkfutás, előfutamok
12:15 - 12:45 férfi 400 m gátfutás, 1. kör
12:15 - 14:30 női hétpróba (magasugrás) - Farkas Györgyi
12:20 - 14:45 férfi kalapácsvetés, selejtező - Pars Krisztián
13:00 - 13:50 női 400 m síkfutás, 1. kör
14:00 - 14:45 férfi 3000 m akadály, 1. kör - Minczér Albert
20:00 - 20:50 női hétpróba (súlylökés) - Farkas Györgyi
20:05 - 21:00 női 100 m síkfutás, 1. kör
20:10 - 22:30 női diszkosz, selejtező
20:50 - 22:00 férfi távolugrás, selejtező
21:05 - 21:30 férfi 1500 m síkfutás, 1. kör
21:30 - 22:30 férfi súlylökés, döntő
21:45 - 22:10 női hétpróba (200 m síkfutás) - Farkas Györgyi
22:25 - 23:00 női 10000 m síkfutás, döntő

Cselgáncs
10:30 - 13:30 női 78+ kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők
10:30 - 13:30 férfi 100+ kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Bor Barna
15:00 - 17:00 férfi 100+ kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 női 78+ kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 78+ kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 100+ kg, döntő

Evezés
10:30 - 13:50 férfi egypárevezős, döntő
11:10 - 13:00 férfi négypárevezős, döntő
11:20 - 13:05 férfi kormányos nélküli kétpárevezős, döntő
11:30 - 13:30 női kétpárevezős, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Ausztrália-Argentína (férfi A csoport)
11:45 - 13:15 Hollandia - Új-Zéland (férfi B csoport)
14:45 - 16:15 Németország-India (férfi B csoport)
17:00 - 18:30 Nagy-Britannia - Pakisztán (férfi A csoport)
20:00 - 21:30 Dél-Afrika - Spanyolország (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Belgium-Koreai Köztársaság (férfi B csoport)

Íjászat
10:00 - 11:50 férfi egyéni, nyolcaddöntők
15:00 - 15:45 férfi egyéni, negyeddöntők
15:50 - 16:20 férfi egyéni, elődöntők
16:20 - 16:35 férfi egyéni, bronzmeccs
16:35 - 16:50 férfi egyéni, döntő

Kerékpár
17:00 - 17:15 női pályakerékpár, keirin, 1. kör
17:15 - 17:40 férfi pályakerékpár, csapat üldözőverseny, 1. kör
17:45 - 18:00 női pályakerékpár, keirin, reményág
17:55 - 18:45 női pályakerékpár, csapat üldözőverseny, selejtező
18:45 - 19:00 női pályakerékpár, keirin, 2. kör
19:00 - 19:30 férfi pályakerékpár, csapat üldözőverseny, döntő
19:35 - 19:50 női pályakerékpár, keirin, döntő

Kézilabda
10:30 - 12:00 Angola - Nagy-Britannia (női A csoport)
12:15 - 13:45 Koreai Köztársaság-Franciaország (női B csoport)
15:30 - 17:00 Horvátország-Montenegró (női A csoport)
17:15 - 18:45 Oroszország-Brazília (női A csoport)
20:30 - 22:00 Spanyolország-Svédország (női B csoport)
22:15 - 23:45 Dánia-Norvégia (női B csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Angola-Horvátország (női A csoport)
12:15 - 14:00 Oroszország-Ausztrália (női B csoport)
15:30 - 17:15 Brazília-Kanada (női B csoport)
17:45 - 19:30 Törökország-Kína (női A csoport)
21:00 - 22:45 Franciaország - Nagy-Britannia (női B csoport)
23:15 - 01:00 Csehország-USA (női A csoport)

Labdarúgás
13:00 - 15:00 női negyeddöntő
15:30 - 17:30 női negyeddöntő
18:00 - 20:00 női negyeddöntő
20:30 - 22:30 női negyeddöntő

Lovaglás
12:00 - 16:30 egyéni díjlovaglás, Nagydíj, 2. nap
12:00 - 16:30 csapat díjlovaglás, Nagydíj, 2. nap

Műugrás
15:30 - 18:00 női 3 m egyéni, selejtező - Barta Nóra, Gondos Flóra

Ökölvívás
14:30 - 15:30 férfi 52 kg, 16-ba jutás
15:30 - 16:30 férfi 69 kg, 16-ba jutás
21:30 - 22:30 férfi 52 kg, 16-ba jutás
22:30 - 23:30 férfi 69 kg, 16-ba jutás

Röplabda
10:00 - 12:00 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
10:00 - 12:00 női strandröplabda, nyolcaddöntők
12:30 - 14:00 Japán-Oroszország (női A csoport)
14:00 - 16:00 női strandröplabda, nyolcaddöntők
14:00 - 16:00 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
17:45 - 19:15 Nagy-Britannia - Dominikai Köztársaság (női A csoport)
18:00 - 20:00 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
18:00 - 20:00 női strandröplabda, nyolcaddöntők
22:00 - 23:59 női strandröplabda, nyolcaddöntők
22:00 - 23:59 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
23:00 - 00:30 Algéria-Olaszország (női A csoport)

Sportlövészet
10:00 - 12:00 férfi 50 m sportpuska fekvő, selejtezők - Sidi Péter
11:30 - 15:00 férfi 25 m gyorstüzelő pisztoly, selejtezők
13:00 - 14:30 férfi 50 m sportpuska fekvő, döntő
15:30 - 16:00 férfi 25 m gyorstüzelő pisztoly, döntő

Súlyemelés
11:00 - 13:00 férfi 85 kg, B csoport
13:30 - 15:00 női 75 kg, B csoport
16:30 - 18:15 női 75 kg, A csoport
20:00 - 21:45 férfi 85 kg, A csoport

Tenisz
13:00 - 21:00 férfi egyes, elődöntők
13:00 - 21:00 női egyes, elődöntők
13:00 - 21:00 vegyes páros, elődöntők

Tollaslabda
10:00 - 13:00 női egyes, elődöntők
11:00 - 13:00 vegyes páros, bronzmeccs
14:30 - 18:00 vegyes páros, döntő
14:30 - 18:00 férfi egyes, elődöntők

Torna
15:00 - 16:15 férfi gumiasztal (trampoline), selejtező
16:20 - 17:00 férfi gumiasztal (trampoline), döntő

Úszás
11:00 - 11:20 női 50 m gyors, előfutamok - Dara Eszter
11:20 - 12:50 férfi 1500 m gyors, előfutamok - Gyurta Gergely, Kis Gergő
12:50 - 13:05 férfi 4x100 vegyesváltó, előfutamok - Cseh László, Bohus Richárd, Financsek Gábor, Gyurta Dániel, Kozma Dominik, Pulai Bence
12:50 - 13:15 női 4x100 vegyesváltó, előfutamok - Sztankovics Anna, Gregus Brigitta, Tompa Orsolya, Povázsay Eszter, Szilágyi Liliána
20:30 - 20:35 női 200 m hát, döntő
20:35 - 20:45 férfi 100 m pillangó, döntő
20:45 - 21:00 női 800 m gyors, döntő - Kapás Boglárka
21:10 - 21:15 férfi 50 m gyors, döntő
21:25 - 21:35 női 50 m gyors, elődöntők

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi finn hajóosztály, 9-10. futam
13:00 - 19:00 férfi laser, 7-8. futam - Berecz Zsombor
13:00 - 19:00 férfi 470, 3-4. futam
13:00 - 19:00 férfi csillaghajó, 9-10. futam
13:00 - 19:00 férfi 49er, 9-10-11. futam
13:00 - 19:00 női 470, 1-2. futam
13:00 - 19:00 női laser radial, 7-8. futam

Vívás
11:30 - 12:30 férfi kard, csapat, 8-ba jutásért
12:30 - 13:30 férfi kard, csapat, negyeddöntők
13:30 - 15:30 férfi kard, csapat, elődöntők
15:30 - 16:30 férfi kard, csapat, 5-8. helyért
19:00 - 19:45 férfi kard, csapat, bronzmeccs
19:45 - 20:30 férfi kard, csapat, döntő

Vízilabda
15:10 - 16:30 Magyarország-Spanyolország (női A csoport) Nőivízilabda-válogatott
16:30 - 17:50 Oroszország-Ausztrália (női B csoport)
19:20 - 20:40 Nagy-Britannia - Olaszország (női B csoport)
20:40 - 22:00 Kína-USA (női A csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook