Szurkolj a magyarokért! 8. nap

Szombaton férfi kézilabda-válogatottunk a spanyolok ellen játszanak, férfi vízilabda-válogatottunk a házigazda Nagy-Britannia ellen szerepelnek.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.


A spanyolok ellen mindenképp győzni kell (m1, 22:15)
MTI Fotó: Kovács Anikó

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 8. nap Aug. 4.

Asztalitenisz
11:00 - 13:00 férfi páros, 1. kör
15:30 - 18:30 női páros, negyeddöntők
20:00 - 23:00 női páros, negyeddöntők

Atlétika
11:00 - 11:20 férfi 100 m síkfutás, selejtező
11:05 - 12:05 női hétpróba (távolugrás) - Farkas Györgyi
11:20 - 14:00 női rúdugrás, selejtező
11:35 - 12:30 férfi 400 m síkfutás, 1. kör - Deák Nagy Marcell
12:35 - 13:20 női 3000 m akadály, 1. kör
12:40 - 14:45 női hétpróba (gerelyhajítás) - Farkas Györgyi
13:30 - 14:30 férfi 100 m síkfutás, 1. kör
18:00 - 19:30 férfi 20 km gyaloglás, döntő - Helebrandt Máté
20:00 - 20:20 férfi 400 m gátfutás, elődöntők
20:30 - 21:30 női diszkosz, döntő
20:35 - 21:00 női 100 m síkfutás, elődöntők
20:55 - 22:30 férfi távolugrás, döntő
21:05 - 21:25 női 400 m síkfutás, elődöntők
21:35 - 22:00 női hétpróba, utolsó szám (800 m síkfutás) - Farkas Györgyi
22:15 - 22:50 férfi 10000 m síkfutás, döntő
22:55 - 23:00 női 100 m síkfutás, döntő

Evezés
10:30 - 13:45 női egypárevezős, döntő
10:40 - 13:20 férfi könnyűsúlyú kétpárevezős, döntő
11:00 - 13:00 női könnyűsúlyú kétpárevezős, döntő
11:30 - 12:50 férfi kormányos nélküli négypárevezős, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Ausztrália - Dél-Afrika (női B csoport)
11:45 - 13:15 Hollandia-Koreai Köztársaság (női A csoport)
14:45 - 16:15 Japán-Belgium (női A csoport)
17:00 - 18:30 Kína - Nagy-Britannia (női A csoport)
20:00 - 21:30 USA - Új-Zéland (női B csoport)
22:15 - 23:45 Németország-Argentína (női B csoport)

Kerékpár
11:00 - 11:30 férfi pályakerékpár, sprint, selejtező
11:30 - 12:00 férfi pályakerékpár, omnium (250 m repülőrajt)
12:00 - 12:30 férfi pályakerékpár, sprint, 16-ba jutás
17:00 - 17:10 férfi pályakerékpár, sprint, reményág
17:10 - 17:30 női pályakerékpár, csapat üldözőverseny, 1. kör
17:35 - 17:55 férfi pályakerékpár, sprint,nyolcaddöntők
17:55 - 18:30 férfi pályakerékpár, omnium (30 km pontverseny)
18:30 - 18:40 férfi pályakerékpár, sprint, reményág
18:40 - 19:15 női pályakerékpár, csapat üldözőverseny, döntő
19:20 - 19:30 férfi pályakerékpár, sprint, 9-12. helyért
19:25 - 19:45 férfi pályakerékpár, omnium (kieséses verseny)

Kézilabda
10:30 - 12:00 Tunézia - Nagy-Britannia (férfi A csoport)
12:15 - 13:45 Koreai Köztársaság-Szerbia (férfi B csoport)
15:30 - 17:00 Svédország-Argentína (férfi A csoport)
17:15 - 18:45 Horvátország-Dánia (férfi B csoport)
20:30 - 22:00 Izland-Franciaország (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Magyarország-Spanyolország (férfi B csoport) - Férfikézilabda-válogatott

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Tunézia-Franciaország (férfi A csoport)
12:15 - 14:00 Oroszország-Spanyolország (férfi B csoport)
15:30 - 17:15 Litvánia-USA (férfi A csoport)
17:45 - 19:30 Kína-Brazília (férfi B csoport)
21:00 - 22:45 Nagy-Britannia - Ausztrália (férfi B csoport)
23:15 - 01:00 Nigéria-Argentína (férfi A csoport)

Labdarúgás
13:00 - 15:00 Japán-Egyiptom (férfi negyeddöntő)
15:30 - 17:30 Mexikó-Szenegál (férfi negyeddöntő)
18:00 - 20:00 Brazília-Honduras (férfi negyeddöntő)
20:30 - 22:30 Nagy-Britannia - Koreai Köztársaság (férfi negyeddöntő)

Lovaglás
11:30 - 15:20 egyéni díjugratás, 1. selejtező
11:30 - 15:20 csapat díjugratás, 1. selejtező

Műugrás
15:30 - 16:50 női 3 m egyéni, elődöntő

Ökölvívás
14:30 - 15:30 férfi 49 kg, 16-ba jutás
15:30 - 16:30 férfi 64 kg, 16-ba jutás Káté Gyula
16:30 - 17:30 férfi 81 kg, 16-ba jutás
21:30 - 22:30 férfi 49 kg, 16-ba jutás
22:30 - 23:30 férfi 64 kg, 16-ba jutás Káté Gyula
23:30 - 00:30 férfi 81 kg, 16-ba jutás

Röplabda
10:00 - 12:00 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
10:00 - 12:00 női strandröplabda, nyolcaddöntők
10:30 - 12:00 Németország-Tunézia (férfi B csoport)
12:30 - 14:00 Nagy-Britannia - Lengyelország (férfi A csoport)
14:00 - 16:00 női strandröplabda, nyolcaddöntők
14:00 - 16:00 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
15:45 - 17:15 Ausztrália-Olaszország (férfi A csoport)
17:45 - 19:15 Oroszország-USA (férfi B csoport)
18:00 - 20:00 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
18:00 - 20:00 női strandröplabda, nyolcaddöntők
21:00 - 22:30 Argentína-Bulgária (férfi A csoport)
22:00 - 23:59 női strandröplabda, nyolcaddöntők
22:00 - 23:59 férfi strandröplabda, nyolcaddöntők
23:00 - 00:30 Brazília-Szerbia (férfi B csoport)

Sportlövészet
10:00 - 12:30 női puska összetett, selejtezők
10:00 - 13:00 női trap, selejtezők
13:45 - 15:00 női puska összetett, döntő
16:00 - 17:00 női trap, döntő

Súlyemelés
16:30 - 18:30 férfi 94 kg, B csoport
20:00 - 21:45 férfi 94 kg, A csoport

Tenisz
13:00 - 21:00 vegyes páros, bronzmeccs
13:00 - 21:30 férfi páros, bronzmeccs
13:00 - 21:30 női egyes, bronzmeccs
15:00 - 21:30 férfi páros, döntő
15:00 - 21:30 női egyes, döntő

Tollaslabda
10:00 - 13:00 férfi páros, elődöntők
10:00 - 13:00 női páros, bronzmeccs
14:30 - 18:00 női páros, döntő
14:30 - 18:00 női egyes, bronzmeccs
14:30 - 18:00 női egyes, döntő

Torna
15:00 - 16:15 női gumiasztal (trampoline), selejtező
16:20 - 17:00 női gumiasztal (trampoline), döntő

Triatlon
10:00 - 12:30 női - Kovács Zsófia

Úszás
20:30 - 20:35 női 50 m gyors, döntő
20:35 - 21:00 férfi 1500 m gyors, döntő
21:05 - 21:15 női 4x100 vegyesváltó, döntő
21:25 - 21:35 férfi 4x100 m vegyesváltó, döntő - Cseh László, Gyurta Dániel, Kozma Dominik, Pulai Bence

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi laser, 9-10. futam - Berecz Zsombor
13:00 - 19:00 férfi 470, 5-6. futam
13:00 - 19:00 férfi RS-X szörf, 7-8. futam - Gádorfalvi Áron
13:00 - 19:00 női 470, 3-4. futam
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
13:00 - 19:00 női RS-X szörf, 7-8. futam - Detre Diána
13:00 - 19:00 női laser radial, 9-10. futam

Vívás
10:00 - 11:30 női párbajtőr, csapat, 8-ba jutásért
11:30 - 13:00 női párbajtőr, csapat, negyeddöntők
13:00 - 16:00 női párbajtőr, csapat, elődöntők
16:00 - 17:30 női párbajtőr, csapat, 5-8. helyért
19:00 - 20:00 női párbajtőr, csapat, bronzmeccs
20:15 - 21:15 női párbajtőr, csapat, döntő

Vízilabda
11:00 - 12:20 Montenegró-Románia (férfi B csoport)
12:20 - 13:40 Horvátország-Ausztrália (férfi A csoport)
15:10 - 16:30 Görögország-Spanyolország (férfi A csoport)
16:30 - 17:50 Olaszország-Kazahsztán (férfi A csoport)
19:20 - 20:40 Magyarország - Nagy-Britannia (férfi B csoport) - Férfivízilabda-válogatott
20:40 - 22:00 Szerbia-USA (férfi B csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook