Szurkolj a magyarokért! 9. nap

Vasárnap Pars Krisztián döntőzik kalapácsvetésben, Berki Krisztián és Hidvégi Vid pedig lólengésben.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 9. nap Aug. 5.

Asztalitenisz
11:00 - 14:00 férfi páros, negyeddöntők
15:30 - 18:30 férfi páros, negyeddöntők
20:00 - 23:00 női páros, elődöntők

Atlétika
12:00 - 14:00 női maraton, döntő - Erdélyi Zsófia, Kálovics Anikó, Rakonczai Beáta
20:00 - 20:30 női 400 m gátfutás, 1. kör
20:05 - 22:00 férfi magasugrás, selejtező
20:35 - 22:00 női hármasugrás, döntő
20:45 - 21:05 férfi 100 m síkfutás, elődöntők
21:15 - 21:35 férfi 1500 m síkfutás, elődöntők
21:20 - 22:45 férfi kalapácsvetés, döntő - Pars Krisztián
21:40 - 22:00 férfi 400 m síkfutás, elődöntők
22:10 - 22:15 női 400 m síkfutás, döntő
22:25 - 22:35 férfi 3000 m akadály, döntő
22:50 - 22:55 férfi 100 m síkfutás, döntő

Birkózás
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 74 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Bácsi Péter
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 55 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Módos Péter
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 55 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 74 kg, bronzmeccs
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 74 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 55 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Új-Zéland - Belgium (férfi B csoport)
11:45 - 13:15 Pakisztán - Dél-Afrika (férfi A csoport)
14:45 - 16:15 India-Koreai Köztársaság (férfi B csoport)
17:00 - 18:30 Hollandia-Németország (férfi B csoport)
20:00 - 21:30 Nagy-Britannia - Ausztrália (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Argentína-Spanyolország (férfi A csoport)

Kerékpár
11:00 - 12:00 férfi pályakerékpár, omnium (4 km egyéni üldözőverseny)
12:00 - 12:30 női pályakerékpár, sprint, selejtező
17:00 - 17:30 női pályakerékpár, sprint, 16-ba jutás
17:30 - 19:05 férfi pályakerékpár, sprint, negyeddöntők
17:45 - 18:00 női pályakerékpár, sprint, reményág
18:00 - 18:25 férfi pályakerékpár, omnium (15 km scratch)
18:35 - 19:00 női pályakerékpár, sprint, nyolcaddöntők
19:05 - 19:15 női pályakerékpár, sprint, reményág
19:15 - 19:50 férfi pályakerékpár, omnium (1 km időfutam - utolsó szám)
19:45 - 19:50 férfi pályakerékpár, sprint, 5-8. helyért
19:50 - 20:00 női pályakerékpár, sprint, 9-12. helyért

Kézilabda
10:30 - 12:00 Svédország-Koreai Köztársaság (női B csoport)
12:15 - 13:45 Brazília-Angola (női A csoport)
15:30 - 17:00 Montenegró-Oroszország (női A csoport)
17:15 - 18:45 Horvátország - Nagy-Britannia (női A csoport)
20:30 - 22:00 Norvégia-Spanyolország (női B csoport)
22:15 - 23:45 Dánia-Franciaország (női B csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Franciaország-Oroszország (női B csoport)
12:15 - 14:00 Angola-Csehország (női A csoport)
15:30 - 17:15 Kanada-Ausztrália (női B csoport)
17:45 - 19:30 Kína-USA (női A csoport)
21:00 - 22:45 Horvátország-Törökország (női A csoport)
23:15 - 01:00 Nagy-Britannia - Brazília (női B csoport)

Lovaglás
11:30 - 15:20 egyéni díjugratás, 2. selejtező
11:30 - 15:20 csapat díjugratás, 2. selejtező

Műugrás
20:00 - 21:00 női 3 m egyéni, döntő

Ökölvívás
14:30 - 15:30 női 51 kg, 16-ba jutás
15:30 - 16:30 női 60 kg, 16-ba jutás
16:30 - 17:30 női 75 kg, 16-ba jutás
21:30 - 22:30 férfi 56 kg, negyeddöntők
22:30 - 23:30 férfi 91 kg, negyeddöntők

Röplabda
10:30 - 12:00 Algéria-Dominikai Köztársaság (női A csoport)
15:45 - 17:15 Nagy-Britannia - Japán (női A csoport)
17:45 - 19:15 Olaszország-Oroszország (női A csoport)
19:00 - 21:00 női strandröplabda, negyeddöntők
23:00 - 01:00 női strandröplabda, negyeddöntők

Sportlövészet
10:00 - 12:00 férfi 50 m sportpisztoly, selejtezők
10:00 - 16:00 férfi trap, selejtezők
13:30 - 14:30 férfi 50 m sportpisztoly, döntő

Súlyemelés
16:30 - 18:15 női 75+ kg, A csoport

Szinkronúszás
16:00 - 18:00 női páros, kötelező technikai rutin - Czékus Eszter, Kiss Szofi

Tenisz
13:00 - 21:30 férfi egyes, döntő
13:00 - 21:30 női páros, döntő
13:00 - 21:30 vegyes páros, döntő
13:00 - 21:30 férfi egyes, bronzmeccs
13:00 - 21:30 női páros, bronzmeccs

Tollaslabda
10:00 - 12:00 férfi páros, bronzmeccs
10:00 - 12:00 férfi egyes, bronzmeccs
14:00 - 17:00 férfi egyes, döntő
14:00 - 17:00 férfi páros, döntő

Torna
15:00 - 15:45 férfi talajgyakorlat, döntő
15:50 - 16:30 női ugrás, döntő
16:40 - 17:15 férfi lólengés, döntő - Berki Krisztián, Hidvégi Vid

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi 49er, 12-13. futam
13:00 - 19:00 férfi RS-X szörf, 9-10. futam - Gádorfalvi Áron
13:00 - 19:00 női 470, 5-6. futam
14:00 - 15:00 férfi csillaghajó, döntő
15:00 - 16:00 férfi finn hajóosztály, döntő

Vívás
10:00 - 11:30 férfi tőr, csapat, 8-ba jutásért
11:30 - 13:00 férfi tőr, csapat, negyeddöntők
13:00 - 16:00 férfi tőr, csapat, elődöntők
16:00 - 17:30 férfi tőr, csapat, 5-8. helyért
19:00 - 20:10 férfi tőr, bronzmeccs
20:15 - 21:15 férfi tőr, csapat, döntő

Vízilabda
15:50 - 17:10 Magyarország - Oroszország női negyeddöntő - Nőivízilabda-válogatott
17:10 - 18:20 Kína - Ausztrália női negyeddöntő
20:00 - 21:20 USA - Olaszország női negyeddöntő
21:20 - 22:40 Spanyolország - Nagy-Britannia női negyeddöntő

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook