Szurkolj a magyarokért! 10. nap

Hétfőn délelőtt kézilabda-válogatottunk a szerbekkel csap össze, vízilabda-válogatottunk az amerikaiakkal játszanak. A kajak-kenusok is elkezdik az ötkarikás szereplést.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.


Délelőtt játszik a magyar csapat Vujinékkal (m1, 10:30)
MTI Fotó: Illyés Tibor

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 10. nap Aug. 6.

Asztalitenisz
11:00 - 14:00 női páros, elődöntők
15:30 - 18:30 férfi páros, elődöntők
20:00 - 23:00 férfi páros, elődöntők

Atlétika
11:05 - 11:45 női 100 m gátfutás, 1. kör
11:45 - 12:40 női súlylökés, selejtező - Márton Anita
11:50 - 12:45 férfi 800 m síkfutás, 1. kör - Kazi Tamás
12:45 - 13:15 női 1500 m síkfutás, 1. kör
20:00 - 22:30 női rúdugrás, döntő
20:15 - 21:45 női súlylökés, döntő
20:20 - 21:05 női 200 m síkfutás, 1. kör
21:15 - 21:30 női 400 m gátfutás,elődöntők
21:45 - 21:50 férfi 400 m gátfutás, döntő
22:05 - 22:20 női 3000 m akadály, döntő
22:30 - 22:40 férfi 400 m síkfutás, döntő

Birkózás
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 60 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 120kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Deák Bárdos Mihály
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 84 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 84 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 120 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 60 kg, bronzmeccs
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 60 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 120 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 84 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Új-Zéland - Németország (női B csoport)
11:45 - 13:15 USA - Dél-Afrika (női B csoport)
14:45 - 16:15 Japán-Kína (női A csoport)
17:00 - 18:30 Koreai Köztársaság-Belgium (női A csoport)
20:00 - 21:30 Nagy-Britannia - Hollandia (női A csoport)
22:15 - 23:45 Argentína-Ausztrália (női B csoport)

Kajak-kenu
10:30 - 11:10 férfi K-1 1000 m, előfutamok
10:55 - 11:30 férfi C-1 1000 m, előfutamok - Vajda Attila
11:15 - 11:50 férfi K-2 1000 m, előfutamok - Dombi Rudolf, Kökény Roland
11:30 - 12:10 női K-4 500 m, előfutamok - Fazekas-Zur Krisztina, Kovács Katalin, Szabó Gabriella, Kozák Danuta
11:55 - 12:30 férfi K-1 1000 m, elődöntők
12:10 - 12:40 férfi C-1 1000 m, elődöntők
12:30 - 13:00 férfi K-2 1000 m, elődöntők
12:50 - 13:30 női K-4 500 m, elődöntők

Kerékpár
17:00 - 18:00 férfi pályakerékpár, sprint, elődöntők
17:05 - 17:40 női pályakerékpár, omnium (250 m repülőrajt)
17:45 - 19:15 női pályakerékpár, sprint, negyeddöntők
18:05 - 18:45 női pályakerékpár, omnium (20 km pontverseny)
18:40 - 19:40 férfi pályakerékpár, sprint, döntő
19:15 - 19:30 női pályakerékpár, omnium (kieséses verseny)
19:40 - 19:45 női pályakerékpár, sprint, 5-8. helyért

Kézilabda
10:30 - 12:00 Magyarország - Szerbia (férfi B csoport) - Férfikézilabda-válogatott
12:15 - 13:45 Argentína-Tunézia (férfi B csoport)
15:30 - 17:00 Dánia-Koreai Köztársaság (férfi B csoport)
17:15 - 18:45 Izland - Nagy-Britannia (férfi A csoport)
20:30 - 22:00 Spanyolország-Horvátország (férfi B csoport)
22:15 - 23:45 Franciaország-Svédország (férfi A csoport)

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Ausztrália-Oroszország (férfi B csoport)
12:15 - 14:00 Tunézia-Litvánia (férfi A csoport)
15:30 - 17:15 Franciaország-Nigéria (férfi A csoport)
17:45 - 19:30 Nagy-Britannia - Kína (férfi B csoport)
21:00 - 22:45 Spanyolország-Brazília (férfi B csoport)
23:15 - 01:00 Argentína-USA (férfi A csoport)

Labdarúgás
18:00 - 20:00 női elődöntő
20:45 - 22:45 női elődöntő

Lovaglás
15:00 - 18:00 csapat díjugratás, döntő
15:00 - 18:15 egyéni díjugratás, 3. selejtező

Műugrás
20:00 - 23:00 férfi 3 m egyéni, selejtező

Ökölvívás
14:30 - 15:30 női 51 kg, negyeddöntők
15:30 - 16:30 női 60 kg, negyeddöntők
16:30 - 17:30 női 75 kg, negyeddöntők
21:30 - 22:30 férfi 60 kg, negyeddöntők
22:30 - 23:30 férfi 75 kg, negyeddöntők - Harcsa Zoltán
23:30 - 00:30 férfi 91+ kg, negyeddöntők

Röplabda
10:30 - 12:00 Ausztrália-Lengyelország (férfi A csoport)
12:30 - 14:00 Oroszország-Szerbia (férfi B csoport)
15:45 - 17:15 Olaszország-Bulgária (férfi A csoport)
17:45 - 19:15 Nagy-Britannia - Argentína (férfi A csoport)
19:00 - 21:00 férfi strandröplabda, negyeddöntők
21:00 - 22:30 USA-Tunézia (férfi B csoport)
23:00 - 00:30 Brazília-Németország (férfi B csoport)
23:00 - 01:00 férfi strandröplabda, negyeddöntők

Sportlövészet
10:00 - 13:00 férfi puska összetett, selejtezők - Sidi Péter
10:00 - 16:00 férfi trap, selejtezők
14:45 - 16:15 férfi puska összetett, döntő
17:00 - 17:45 férfi trap, döntő

Súlyemelés
16:30 - 18:30 férfi 105 kg, B csoport
20:00 - 21:45 férfi 105 kg, A csoport

Szinkronúszás
16:00 - 18:30 női páros, szabadgyakorlat - kűr - Czékus Eszter, Kiss Szofi

Torna
15:00 - 15:45 férfi gyűrű, döntő
15:50 - 16:30 női felemás korlát, döntő
16:40 - 17:15 férfi ugrás, döntő

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi 470, 7-8. futam
13:00 - 19:00 férfi 49er, 14-15. futam
14:00 - 15:00 női laser radial, döntő
15:00 - 16:00 férfi laser, döntő

Vízilabda
11:00 - 12:20 Kazahsztán-Horvátország (férfi A csoport)
12:20 - 13:40 Görögország-Ausztrália (férfi A csoport)
15:10 - 16:30 Románia-Szerbia (férfi B csoport)
16:30 - 17:50 Magyarország-USA (férfi B csoport) - Férfivízilabda-válogatott
19:20 - 20:40 Nagy-Britannia - Montenegró (férfi B csoport)
20:40 - 22:00 Spanyolország-Olaszország (férfi A csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook