Szurkolj a magyarokért! 11. nap

Kedden női vízilabda-válogatottunk spanyolokkal játszanak, szurkolhatunk kajak-kenusainknak, atlétáinknak, birkózónknak, súlyemelőnknek.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 11. nap Aug. 7.

Asztalitenisz
12:00 - 15:00 női csapat, bronzmeccs
16:30 - 19:00 női páros, döntő

Atlétika
11:00 - 13:15 női gerelyhajítás, selejtező - Juhász Vanda
11:10 - 11:40 férfi 110 m gátfutás, 1. kör - Baji Balázs, Kiss Dániel
11:45 - 13:00 férfi hármasugrás, selejtező
11:55 - 12:40 női 5000 m síkfutás, 1. kör
12:50 - 13:30 férfi 200 m síkfutás, 1. kör
20:00 - 22:05 férfi magasugrás, döntő
20:05 - 21:20 női távolugrás, selejtező
20:15 - 20:30 női 100 m gátfutás, elődöntők
20:45 - 22:10 férfi diszkosz, döntő
20:55 - 21:15 férfi 800 m síkfutás, elődöntők
21:25 - 21:45 férfi 200 m síkfutás, elődöntők
22:00 - 22:10 női 100 m gátfutás, döntő
22:15 - 22:25 férfi 1500 m síkfutás, döntő

Birkózás
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 96 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
14:00 - 18:00 férfi kötöttfogás, 66 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Lőrincz Tamás
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 66 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi kötöttfogás, 96 kg, bronzmeccs
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 96 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi kötöttfogás, 66 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Koreai Köztársaság-Hollandia (férfi B csoport)
11:45 - 13:15 Ausztrália-Pakisztán (férfi A csoport)
14:45 - 16:15 Argentína - Dél-Afrika (férfi A csoport)
17:00 - 18:30 India-Belgium (férfi B csoport)
20:00 - 21:30 Spanyolország - Nagy-Britannia (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Németország - Új-Zéland (férfi B csoport)

Kajak-kenu
10:30 - 11:10 férfi K-4 1000 m, előfutamok - Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel, Tóth Dávid
10:45 - 11:20 férfi C-2 1000 m, előfutamok
11:05 - 11:45 női K-1 500 m, előfutamok - Kozák Danuta
11:25 - 12:00 női K-2 500 m, előfutamok - Douchev-Janics Natasa, Kovács Katalin
11:45 - 12:25 férfi K-4 1000 m, elődöntők
11:55 - 12:25 férfi C-2 1000 m, elődöntők
12:15 - 12:45 női K-1 500 m, elődöntők
12:30 - 13:00 női K-2 500 m, elődöntők

Kerékpár
11:00 - 11:20 férfi pályakerékpár, keirin, 1. kör
11:15 - 12:15 női pályakerékpár, omnium (3 km egyéni üldözőverseny)
12:15 - 12:30 férfi pályakerékpár, keirin, reményág
17:00 - 17:50 női pályakerékpár, sprint, elődöntők
17:05 - 17:30 női pályakerékpár, omnium (10 km scratch)
17:30 - 17:45 férfi pályakerékpár, keirin, 2. kör
17:50 - 18:25 női pályakerékpár, omnium (500 m időfutam - utolsó szám)
18:25 - 19:15 női pályakerékpár, sprint, döntő
18:50 - 19:05 férfi pályakerékpár, keirin, döntő

Kézilabda
11:00 - 12:30 Brazília-Norvégia (női negyeddöntő)
14:30 - 16:00 Spanyolország-Horvátország (női negyeddöntő)
18:00 - 19:30 Oroszország-Koreai Köztársaság (női negyeddöntő)
21:30 - 23:00 Franciaország-Montenegró (női negyeddöntő)

Kosárlabda
15:00 - 16:45 USA-Kanada negyeddöntő (női)
17:15 - 19:00 Ausztrália-Kína negyeddöntő (női)
21:00 - 22:45 Törökország-Oroszország negyeddöntő (női)
23:15 - 01:00 Franciaország-Csehország negyeddöntő (női)

Labdarúgás
18:00 - 20:00 Mexikó-Japán (férfi elődöntő)
20:45 - 22:45 Koreai Köztársaság-Brazília (férfi elődöntő)

Lovaglás
11:00 - 17:30 egyéni díjlovaglás, Különleges Nagydíj
11:00 - 17:30 csapat díjlovaglás, Különleges Nagydíj, döntő

Műugrás
11:00 - 12:40 férfi 3 m egyéni, elődöntő
20:00 - 21:15 férfi 3 m egyéni, döntő

Ökölvívás
21:30 - 22:30 férfi 52 kg, negyeddöntők
22:30 - 23:30 férfi 69 kg, negyeddöntők

Röplabda
14:00 - 15:30 Japán-Kína (női negyeddöntő)
16:00 - 17:30 Oroszország-Brazília (női negyeddöntő)
18:00 - 20:00 női strandröplabda, elődöntők
18:00 - 20:00 férfi strandröplabda, elődöntők
20:00 - 21:30 USA-Dominikai Köztársaság (női negyeddöntő)
22:00 - 23:30 Olaszország-Koreai Köztársaság (női negyeddöntő)
22:00 - 23:59 férfi strandröplabda, elődöntők
22:00 - 23:59 női strandröplabda, elődöntők

Súlyemelés
16:30 - 18:30 férfi 105+ kg, B csoport Nagy Péter
20:00 - 21:45 férfi 105+ kg, A csoport

Szinkronúszás
16:00 - 17:30 női páros, döntő

Torna
15:00 - 15:40 férfi felemás korlát, döntő
15:45 - 16:30 női gerenda, döntő
16:35 - 17:10 férfi korlát, döntő
17:20 - 18:00 női talajgyakorlat, döntő

Triatlon
12:30 - 14:30 férfi

Vitorlázás
13:00 - 19:00 női 470, 7-8. futam
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
13:00 - 19:00 férfi 470, 9-10. futam
14:00 - 15:00 férfi RS-X szörf, döntő
15:00 - 16:00 női RS-X szörf, döntő

Vízilabda
15:10 - 16:50 női, 5-8. helyért
16:30 - 17:50 Egyesült Államok-Ausztrália (női elődöntő)
19:20 - 20:40 női, 5-8. helyért
20:40 - 22:00 Magyarország-Spanyolország (női elődöntő) - Nőivízilabda-válogatott

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook