Szurkolj a magyarokért! 12. nap

Szerdán női kalapácsvetés selejtezőjében szoríthatunk a VEDAC atlétájának Orbán Évának.


Orbán Éva délelőtt szerepel kalapácsvetésben (m1, 11:00)

Kajak-kenusaink az éremért eveznek a döntőben délelőtt. Férfi kézilabda-válogatottunk Izland ellen játszanak a negyeddöntőért, izgalmas és kemény mérkőzés lesz a  Mocsai-csapat számára. Férfi vízilabda-válogatottunk Olaszország ellen küzd a neggyedöntőbe való jutásért.


Szerda délben lépnek pályára kézis fiaink Izland ellen (m1, 12:00)
MTI Fotó: Kovács Anikó

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 12. nap Aug. 8.

Asztalitenisz
12:00 - 15:00 férfi csapat, bronzmeccs
16:30 - 19:00 férfi páros, döntő

Atlétika
11:00 - 13:00 női kalapácsvetés, selejtező - Orbán Éva
11:00 - 13:50 férfi rúdugrás, selejtező
11:10 - 11:35 férfi tízpróba (100 m síkfutás) - Szabó Attila
11:45 - 12:20 férfi 5000 m síkfutás, 1. kör
12:10 - 13:15 férfi tízpróba (távolugrás) - Szabó Attila
12:35 - 13:25 női 800 m síkfutás, 1. kör
13:50 - 14:45 férfi tízpróba (súlylökés) - Szabó Attila
19:00 - 21:45 férfi tízpróba (magasugrás) - Szabó Attila
20:05 - 22:30 férfi gerelyhajítás, selejtező
20:15 - 20:40 férfi 110 m gátfutás, elődöntők
20:45 - 21:05 női 1500 m síkfutás, elődöntők
21:05 - 22:30 női távolugrás, döntő
21:10 - 21:30 férfi 200 m síkfutás, elődöntők
21:45 - 21:55 női 400 m gátfutás, döntő
22:00 - 22:10 női 200 m síkfutás, döntő
22:15 - 22:25 férfi 110 m gátfutás, döntő
22:30 - 23:00 férfi tízpróba (400 m síkfutás) - Szabó Attila

Birkózás
14:00 - 18:00 női szabadfogás, 63 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Sastin Marianna
14:00 - 18:00 női szabadfogás, 48 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
18:45 - 19:15 női szabadfogás, 48 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 női szabadfogás, 63 kg, bronzmeccs
19:15 - 19:30 női szabadfogás, 63 kg, döntő
19:15 - 19:30 női szabadfogás, 48 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 női, 9-10. helyért
12:30 - 14:00 női, 7-8. helyért
16:30 - 18:00 Hollandia - Új-Zéland (női elődöntő)
21:00 - 22:30 Argentína - Nagy-Britannia (női elődöntő)

Kajak-kenu
10:30 - 11:00 férfi K-1 1000 m, döntő
10:45 - 11:15 férfi C-1 1000 m, döntő - Vajda Attila
11:15 - 11:45 férfi K-2 1000 m, döntő - Dombi Rudolf, Kökény Roland
11:40 - 12:15 női K-4 500 m, döntő - Kozák Danuta, Szabó Gabriella, Kovács Katalin, Fazekas-Zur Krisztina

Kerékpár
16:00 - 16:30 női BMX, selejtező
16:30 - 17:30 férfi BMX, selejtező

Kézilabda
12:00 - 13:30 férfi negyeddöntő: Izland - Magyarország - Férfikézilabda-válogatott
15:30 - 17:00 férfi negyeddöntő: Spanyolország - Franciaország
19:00 - 20:30 férfi negyeddöntő: Svédország - Dánia
22:30 - 23:59 férfi negyeddöntő: Horvátország - Tunézia

Kosárlabda
15:00 - 16:45 Oroszország-Litvánia (férfi negyeddöntő)
17:15 - 19:30 Franciaország-Spanyolország (férfi negyeddöntő)
21:00 - 22:45 Brazília-Argentína (férfi negyeddöntő)
23:15 - 01:00 USA-Ausztrália (férfi negyeddöntő)

Lovaglás
10:00 - 11:00 egyéni díjugratás, utolsó kör
13:00 - 14:30 egyéni díjugratás, utolsó kör
15:45 - 17:15 egyéni díjugratás, utolsó kör, döntő

Műugrás
20:00 - 23:00 női 10 m egyéni, selejtező

Ökölvívás
14:30 - 15:00 női 51 kg, elődöntők
15:00 - 15:30 női 60 kg, elődöntők
15:30 - 16:00 női 75 kg, elődöntők
21:30 - 22:30 férfi 49 kg, negyeddöntők
22:30 - 23:30 férfi 64 kg, negyeddöntők
23:30 - 00:30 férfi 81 kg, negyeddöntők

Röplabda
15:00 - 16:30 Argentína-Brazília (férfi negyeddöntő)
17:00 - 18:30 USA-Olaszország (férfi negyeddöntő)
20:00 - 21:00 női strandröplabda, bronzmeccs
20:30 - 22:00 Lengyelország-Oroszország (férfi negyeddöntő)
22:00 - 23:00 nő strandröplabda, döntő
22:30 - 23:59 Bulgária-Németország (férfi negyeddöntő)

Tékvandó
10:00 - 14:00 női 49 kg, selejtezők
10:15 - 14:15 férfi 58 kg, selejtezők
16:00 - 18:00 női 49 kg, negyeddöntők
16:15 - 18:15 férfi 58 kg, negyeddöntők
18:00 - 19:00 női 49 kg, elődöntők
18:15 - 19:15 férfi 58 kg, elődöntők
21:00 - 23:00 női 49 kg, bronzmeccsek
21:15 - 23:15 férfi 58 kg, bronzmeccsek
23:15 - 23:30 női 49 kg, döntő
23:30 - 23:45 férfi 58 kg, döntő

Vitorlázás
13:00 - 19:00 női 470, 9-10. futam
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
14:00 - 15:00 férfi 49er, döntő

Vízilabda
15:30 - 16:50 Spanyolország-Montenegró (férfi negyeddöntő)
16:50 - 18:10 Ausztrália-Szerbia (férfi negyeddöntő)
19:40 - 21:00 Olaszország-Magyarország (férfi negyeddöntő) - Férfivízilabda-válogatott
21:00 - 22:20 Horvátország-USA (férfi negyeddöntő)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook