Szurkolj a magyarokért! 13. nap

Csütörtökön kajakosaink szállnak újra vízbe délelőtt, női vízilabda-válogatottunk bronzmeccset játszik Ausztráliával.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 13. nap Aug. 9.

Atlétika
10:00 - 10:30 férfi tízpróba (110 m gátfutás) - Szabó Attila
10:30 - 12:30 női magasugrás, selejtező
10:55 - 13:00 férfi tízpróba (diszkosz) - Szabó Attila
12:35 - 13:00 férfi 4x400 m váltó, 1. kör
13:55 - 17:00 férfi tízpróba (rúdugrás) - Szabó Attila
19:30 - 21:30 férfi tízpróba (gerelyhajítás) - Szabó Attila
20:20 - 21:50 férfi hármasugrás, döntő
20:30 - 20:55 női 800 m síkfutás, elődöntők
21:00 - 21:10 férfi 800 m síkfutás, döntő
21:20 - 21:40 női 4x100 m váltó, 1. kör
21:55 - 22:00 férfi 200 m síkfutás, döntő
22:00 - 23:15 női gerelyhajítás, döntő
22:20 - 22:40 férfi tízpróba, utolsó szám (1500 m síkfutás) - Szabó Attila

Birkózás
14:00 - 18:00 női szabadfogás, 72 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
14:00 - 18:00 női szabadfogás, 55 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
18:45 - 19:15 női szabadfogás, 55 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 női szabadfogás, 72 kg, bronzmeccs
19:15 - 19:30 női szabadfogás, 72 kg, döntő
19:15 - 19:30 női szabadfogás, 55 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 férfi, 9-10. helyért
12:30 - 14:00 férfi, 7-8. helyért
16:30 - 18:00 férfi elődöntő
21:00 - 22:30 férfi elődöntő

Kajak-kenu
10:30 - 11:00 férfi C-2 1000 m, döntő
10:45 - 11:15 férfi K-4 1000 m, döntő
11:05 - 11:35 női K-1 500 m, döntő - Kozák Danuta
11:35 - 12:05 női K-2 500 m, döntő - Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa

Kerékpár
16:00 - 18:00 férfi BMX, negyeddöntők

Kézilabda
18:00 - 19:30 női elődöntő
21:30 - 23:00 női elődöntő

Kosárlabda
18:00 - 19:45 elődöntő (női)
22:00 - 23:45 elődöntő (női)

Labdarúgás
14:00 - 16:00 női bronzmeccs
20:45 - 22:45 női döntő

Lovaglás
13:30 - 17:00 egyéni díjlovaglás, Nagydíj döntő

Műugrás
11:00 - 12:40 női 10 m egyéni, elődöntő
20:00 - 21:15 női 10 m egyéni, döntő

Ökölvívás
17:30 - 17:45 női 51 kg, döntő
17:45 - 18:00 női 60 kg, döntő
18:15 - 18:30 női 75 kg, döntő

Röplabda
16:00 - 18:30 női elődöntő
20:00 - 21:00 férfi strandröplabda, bronzmeccs
20:30 - 22:00 női elődöntő
22:00 - 23:00 férfi strandröplabda, döntő

Szinkronúszás
16:00 - 17:00 női csapat, technikai rutin

Tékvandó
10:00 - 14:00 női 57 kg, selejtezők
10:00 - 14:00 férfi 68 kg, selejtezők
16:00 - 18:00 férfi 68 kg, negyeddöntők
16:00 - 18:00 női 57 kg, negyeddöntők
18:00 - 19:00 női 57 kg, elődöntők
18:00 - 19:00 férfi 68 kg, elődöntők
21:00 - 23:00 férfi 68 kg, bronzmeccsek
21:00 - 23:00 női 57 kg, bronzmeccsek
23:15 - 23:30 női 57 kg, döntő
23:15 - 23:30 férfi 68 kg, döntő

Torna
13:00 - 14:15 ritmikus gimnasztika, egyéni selejtező 1. kör
14:15 - 15:45 ritmikus gimnasztika, egyéni selejtező 2. kör
15:50 - 16:50 ritmikus gimnasztika, csapat selejtező 1. kör

Úszás
13:00 - 15:30 nyíltvízi, női 10 km, döntő - Risztov Éva

Vitorlázás
13:00 - 19:00 női Elliott 6m
14:00 - 15:00 férfi 470, döntő

Vízilabda
15:30 - 16:50 női, 7-8. helyért
16:50 - 18:10 női, 5-6. helyért
19:40 - 21:00 Magyarország - Ausztrália női bronzmeccs - Nőivízilabda-válogatott
21:00 - 22:20 női döntő

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook