Szurkolj a magyarokért! 14. nap

Pénteken férfi kézilabda-válogatottunk Svédország ellen játszik az elődöntőben, vízilabda-válogatottunk az 5-8 helyért játszik Ausztráliával.


Pénteken a döntőbe való jutás lesz a tét a svédek ellen (m1, 18:00)
MTI Fotó: Illyés Tibor

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 14. nap Aug. 10.

Atlétika
20:00 - 22:10 férfi rúdugrás, döntő
20:10 - 20:25 női 4x400 m váltó, 1. kör
20:35 - 22:00 női kalapácsvetés, döntő
20:45 - 21:00 férfi 4x100 m váltó, 1. kör
21:05 - 21:25 női 5000 m síkfutás, döntő
21:40 - 21:50 női 4x100 m váltó, döntő
21:55 - 22:00 női 1500 m síkfutás, döntő
22:20 - 22:30 férfi 4x400 m váltó, döntő

Birkózás
14:00 - 18:00 férfi szabadfogás, 55 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
14:00 - 18:00 férfi szabadfogás, 74 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Hatos Gábor
18:45 - 19:15 férfi szabadfogás, 74 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi szabadfogás, 55 kg, bronzmeccs
19:25 - 19:45 férfi szabadfogás, 55 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi szabadfogás, 74 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 női, 11-12. helyért
12:30 - 14:00 női, 5-6. helyért
16:30 - 18:00 Új-Zéland - Nagy-Britannia (női bronzmeccs)
21:00 - 22:30 Hollandia-Argentína (női döntő)

Kajak-kenu
10:30 - 11:00 férfi K-1 200 m, előfutamok - Dudás Miklós
10:50 - 11:20 férfi C-1 200 m, előfutamok - Vajda Attila
11:10 - 11:40 női K-1 200 m, előfutamok - Douchev-Janics Natasa
11:30 - 12:00 férfi K-2 200 m, előfutamok
12:00 - 12:30 férfi K-1 200 m, elődöntők
12:15 - 12:45 férfi C-1 200 m, elődöntők
12:30 - 13:00 női K-1 200 m, elődöntők
12:45 - 13:15 férfi K-2 200 m, elődöntők

Kerékpár
16:00 - 17:15 férfi BMX, elődöntők
16:00 - 17:15 női BMX, elődöntők
17:30 - 17:45 női BMX, döntő
17:30 - 17:45 férfi BMX, döntő

Kézilabda
18:00 - 19:30 Magyarország-Svédország (férfi elődöntő)
21:30 - 23:00 Franciaország-Horvátország (férfi elődöntő)

Kosárlabda
18:00 - 19:45 Spanyolország-Oroszország (férfi elődöntő)
22:00 - 23:45 Argentína-USA (férfi elődöntő)

Labdarúgás
20:45 - 22:45 Koreai Köztársaság-Japán (férfi bronzmeccs)

Műugrás
20:00 - 23:30 férfi 10 m egyéni, selejtező

Ökölvívás
14:30 - 15:00 férfi 49 kg, elődöntők
15:00 - 15:30 férfi 56 kg, elődöntők
15:30 - 16:00 férfi 64 kg, elődöntők
16:00 - 16:30 férfi 75 kg, elődöntők
16:30 - 17:00 férfi 91 kg, elődöntők
21:30 - 22:00 férfi 52 kg, elődöntők
22:00 - 22:30 férfi 60 kg, elődöntők
22:30 - 23:00 férfi 69 kg, elődöntők
23:00 - 23:30 férfi 81 kg, elődöntők
23:30 - 00:00 férfi 91+ kg, elődöntők

Röplabda
16:00 - 17:30 Bulgária-Oroszország (férfi elődöntő)
20:30 - 22:00 Brazília-Olaszország (férfi elődöntő)

Szinkronúszás
16:00 - 17:00 női csapat, döntő

Tékvandó
10:00 - 14:00 női 67 kg, selejtezők
10:15 - 14:15 férfi 80 kg, selejtezők
16:00 - 18:00 női 67 kg, negyeddöntők
16:15 - 18:15 férfi 80 kg, negyeddöntők
18:00 - 19:00 női 67 kg, elődöntők
18:15 - 19:15 férfi 80 kg, elődöntők
21:00 - 23:00 női 67 kg, bronzmeccsek
21:15 - 23:00 férfi 80 kg, bronzmeccsek
23:15 - 23:30 női 67 kg, döntő
23:30 - 23:45 férfi 80 kg, döntő

Torna
13:00 - 14:15 ritmikus gimnasztika, egyéni selejtező 3. kör
14:15 - 15:45 ritmikus gimnasztika, egyéni selejtező 4. kör
15:50 - 16:50 ritmikus gimnasztika, csapat selejtező 2. kör

Úszás
13:00 - 15:30 nyíltvízi, férfi 10 km, döntő - Gercsák Csaba

Vitorlázás
13:00 - 19:00 női Elliott 6m - elődöntők
14:00 - 15:00 női 470, döntő

Vízilabda
15:20 - 16:40 férfi, 5-8. helyért
16:40 - 18:00 férfi elődöntő
19:30 - 20:50 Magyarország - Ausztrália (férfi, 5-8. helyért) - Férfivízilabda-válogatott
20:50 - 22:10 férfi elődöntő

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook