Szurkolj a magyarokért! 15. nap

Szombaton kajak-kenusaink eveznek az éremért, öttusázóink is megkezdik az olimpiai szereplést.

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 15. nap Aug. 11.

Atlétika
10:00 - 14:15 férfi 50 km gyaloglás, döntő
18:00 - 19:50 női 20 km gyaloglás, döntő - Madarász Viktória
20:00 - 22:05 női magasugrás, döntő
20:20 - 21:45 férfi gerelyhajítás, döntő
20:30 - 20:50 férfi 5000 m síkfutás, döntő
21:00 - 21:10 női 800 m síkfutás, döntő
21:25 - 21:35 női 4x400 m váltó, döntő
22:00 - 22:10 férfi 4x100 m váltó, döntő

Birkózás
14:00 - 18:00 férfi szabadfogás, 84 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
14:00 - 18:00 ffi szabadfogás, 120kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők - Ligeti Dániel
14:00 - 18:00 férfi szabadfogás, 60 kg, 16-ba jutás, negyeddöntők, elődöntők
18:45 - 19:15 férfi szabadfogás, 60 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi szabadfogás, 120 kg, bronzmeccs
18:45 - 19:15 férfi szabadfogás, 84 kg, bronzmeccs
19:25 - 19:45 férfi szabadfogás, 84 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi szabadfogás, 120 kg, döntő
19:25 - 19:45 férfi szabadfogás, 60 kg, döntő

Gyeplabda
09:30 - 11:00 férfi, 11-12. helyért
12:30 - 14:00 férfi, 5-6. helyért
16:30 - 18:00 férfi bronzmeccs
21:00 - 22:30 férfi döntő

Kajak-kenu
10:30 - 11:00 férfi K-1 200 m, döntő - Dudás Miklós
10:45 - 11:15 férfi C-1 200 m, döntő
11:10 - 11:40 női K-1 200 m, döntő - Douchev-Janics Natasa
11:40 - 12:10 férfi K-2 200 m, döntő

Kerékpár
13:30 - 15:00 női hegyikerékpár, döntő - Benkó Barbara

Kézilabda
18:00 - 19:30 női bronzmeccs
21:30 - 23:00 női döntő

Kosárlabda
18:00 - 19:45 bronzmeccs (női)
22:00 - 23:45 döntő (női)

Labdarúgás
16:00 - 18:00 Brazília-Mexikó (férfi döntő)

Műugrás
11:00 - 13:00 férfi 10 m egyéni, elődöntő
21:30 - 22:50 férfi 10 m egyéni, döntő

Ökölvívás
21:30 - 21:45 férfi 49 kg, döntő
21:45 - 22:00 férfi 56 kg, döntő
22:15 - 22:30 férfi 64 kg, döntő
22:45 - 23:00 férfi 75 kg, döntő
23:15 - 23:30 férfi 91 kg, döntő

Öttusa
09:45 - 20:30 férfi - Kasza Róbert, Marosi Ádám

Röplabda
12:30 - 14:00 női bronzmeccs
19:30 - 21:00 női döntő

Tékvandó
10:00 - 14:00 női 67+ kg, selejtezők
10:15 - 14:15 férfi 80+ kg, selejtezők
16:00 - 18:00 női 67+ kg, negyeddöntők
16:15 - 18:15 férfi 80+ kg, negyeddöntők
18:00 - 19:00 női 67+ kg, elődöntők
18:15 - 19:15 férfi 80+ kg, elődöntők
21:00 - 23:00 női 67+ kg, bronzmeccsek
21:15 - 23:15 férfi 80+ kg, bronzmeccsek
23:15 - 23:30 női 67+ kg, döntő
23:30 - 23:45 férfi 80+ kg, döntő

Torna
14:30 - 15:00 ritmikus gimnasztika, egyéni döntő 1. kör
15:00 - 15:35 ritmikus gimnasztika, egyéni döntő 2. kör
15:35 - 16:10 ritmikus gimnasztika, egyéni döntő 3. kör
16:10 - 16:45 ritmikus gimnasztika, egyéni döntő 4. kör

Vitorlázás
13:00 - 19:00 női Elliott 6m, döntő

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook