Hazai-idegenbeli pályán is elvert a Siófok

A hétvégi hazai 3:0-ás vereség után ismételten a Siófokkal játszott a Veszprém FC, ezúttal idegenben.

A mérkőzés elején a hazaiak Máté János révén megszerezték a vezetést, így negyed óra játék után 1:0. A 25. percben sikerült egyenlíteni a vendégeknek, Molnár Tibor volt eredményes 1:1. A szünetre mégis a hazaiak mehettek előnybe, hiszen a mérkőzés 44. percében Máté János megszerezte második találatát, így a félidőre 2:1.

Fotó: archív

A második félidőt jól kezdte a veszprémi csapat: előbb Mosberger találta el a kapufát, majd néhány percre rá büntetőhöz jutottunk. Bosnjak állt a labda mögé, de sajnos hibázott, így elmaradt az egyenlítés. Továbbra is támadásba maradtunk, melynek eredménye ismételten egy kapufa lett. Ahogy az lenni szokott a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát és Horváth Bence révén már két gólosra nőtt a haziak előnye, 3:1. A második félidő derekán Hevesi-Tóth találatával sikerült szépíteni, de a későbbiekben már nem változott az eredmény, így 3:2 arányú vereséget szenvedett a csapat.

Siófok - Veszprém FC 3-2 (2-1)
Gólszerzők: Máté (2), Horváth B. illetve Molnár T., Hevesi-Tóth