VFC: Időpontváltozás, füredi döntetlen

A szombatra tervezett Haladás elleni edzőmérkőzés elmarad, helyette pénteken Péten, 17.30-kor a helyi együttessel játszik felkészülési mérkőzést a VFC.

Fotó: archív

Február 9-én szombaton Balatonfüredre látogatott a Veszprém FC. Az első félidőben Homma és Hevesi-Tóth góljával előnyt szerzett a vendégcsapat 0:2. A Balatonfüred nem hagyta magát a második félidőben, 10 perccel a mérkőzés vége előtt kiegyenlített a hazai csapat, végeredmény 2:2.

Balatonfüred - Veszprém FC 2:2 (0:2)

Balatonfüred: Filipánics (Lantai) - Krén, Szabó (Ács), Karácsony, Tóth, Boromisza G., Bognár, Gubicza, Simon, Kovács (Babik), Disztl D. (Burcsik).
Edző: Pető Tamás.

Veszprém FC: Kovács (Dániel) - Nagy, Radványi (Császár), Tóth F, Bosniak, Meiczinger (Molnár T.), Hevesi-Tóth (Szöllőskei), Molnár Z, Thiago (Ihász), Nyitrai (Hanák), Homma (Czvetkó).
Edző: Nagy Tamás.

Gólszerzők: Tóth F., Babik, illetve Homma, Hevesi-Tóth

Február 16-án szombaton a veszprémiek a Lombard Pápa második számú együttese ellen léptek pályára. A mérkőzés első félidejében a találkozó sorsa el is dőlt. Magabiztos, dinamikus játékkal megérdemelten nyert a vendégcsapat 1:4.

Lombard Pápa II - Veszprém FC 1:4 (1:3)

Lombard Pápa II: Markek - Enyingi, Németh, Venczel (Bolla), Molnár - Horváth, Somogyi, Páli (Ferencz) - Kalmár D. (Kastély), Radics - (Kalmár B.), Seye.
Edző: Nagy Mihály.

Veszprém FC: Dániel Nagy (Ihász), Tóth, Molnár Z. (Meiczinger), Bosnjak (Szöllőskei), Nikolin, Hevesi-Tóth (Nyitrai), Berde, Thiago - Szabó Zs., Homma (Czvetkó).

Gólszerzők: Seye, illetve Hevesi-Tóth, Szabó, Homma, Czvetkó.

Kedden a Haladás II-őt fogadta a veszprémi csapat. Homma duplája elegendő volt a győzelmehez Nagy Tamás együttesének.

Veszprém FC - Haladás II 2:1 (1:0)

Veszprém FC: Dániel - Császár (Nagy), Molnár Z., Tóth, Szöllőskei, Homma (Nyitrai), Thiago, Berde (Hanák), Hevesi-Tóth, Szabó (Filo), Osváth (Nikolin).

Haladás II.: Mursits (Marton) - Zsirai (Angyal), Jagodics B. (Koronczai), Füredi (Havasi), Dallos - Tóth D., Hegedűs (Vlasits, Győrffy), Hanzl (Halmai) - Kaiser, Tóth L. (Balogh M.), Medgyes (Hajmási).
Edző: Tóth László.

Gólszerzők: Homma 2, illetve Angyal.

A mai napon, csütörtökön éjfélkor zárul az átigazolási időszak Magyarországon. A veszpremfc.hu eddig egy igazolást sem jelentett be hivatalosan, természetesen ez nem azt jelenti, hogy a háttérben a vezetőség ne dolgozna és ne kötne szerződéseket játékosokkal. A pénteki napon kiderül, hogy milyen változások történtek a Veszprém FC keretében.

Pénteken Péten lép pályára a csapat utolsó felkészülési mérkőzésükön a bajnoki rajt előtt. Az első megmérettetés a Paks II. gárdáját fogadja az Egyetemi Stadionban a hazai csapat március 3-án vasárnap 14:30-kor.