Fiatal tehetségek sikerei Hatvanban

Az elmúlt hétvégén Hatvanban rendezték a XII. Nemzetek Kupája taekwon-do versenyt, amelyen megyénkből 21-en állhattak fel a dobogóra.

Az elmúlt hétvégén Hatvanban megrendezett XII. Nemzetek Kupáján 6 ország, 34 klubja vett részt. A megmérettetésen gyermek-, serdülő és ifjúsági korosztályos versenyzők indulhattak küzdelem- és formagyakorlat versenyszámokban, valamint a tavalyi évben elhunyt Végső István, hatvani mester tiszteletére megrendezettemlékversenyen az ifik versenghettek kézéllel történő erőtörésben.

Megyénket több taekwon-do klub is képviselte, s eredményeikben jól tükröződik, hogy az utánpótlás korosztály igazán kitett magáért!

Eredménylista

Veszprémi Taekwon-do SE, Rózsa úti Általános Iskola - edzők Papirovnyik Mónika és Meilinger László

Simon Nikolett serdülő küzdelem -40 kg 1. hely
Naszer Júlianna serdülő küzdelem -50 kg 1. hely

Veszprémi Taekwon-do SE, Padányi Iskola - edzők Bécsi Nikolett és Vajky László


Kovács Gergő gyermek küzdelem -30 kg 1. hely és 9-7 gup forma 1. hely

Darazsak Taekwon-do Klub - edzők Mucsy Petra, Kerekes Balázs, Gipp Róbert

Vonyó András serdülő 9-7 gup forma 3. hely
Farkas Levente gyermek 6-4 gup forma 3. hely
Schofhauser Lia gyermek 9-7 gup forma 3. hely
Vonyó András serdülő küzdelem -30 kg 3. hely
Horváth Roland serdülő küzdelem -60 kg 2. hely
Farkas Levente gyermek küzdelem -35 kg 1. hely
Terjéki Balázs, ifjúsági erőtörés kézéllel 2. hely

Farkasok, Litér - edzők Matán Zsolt és Molnár Zsolt

Bressel Botond gyermek 9-7 gup forma 1. hely és küzdelem -30 kg 2. hely
Frank Bence gyermek 9-7 gup forma 2.
Kucserka Szabolcs gyermek 3-1 gup forma 1. hely
Csarmasz Norbert gyermek 6-4 gup forma 2. hely

Várpalotai Taekwon-do Klub - edző Hajas Attila

Kiss Georgina serdülő 9-7 gup forma 1. hely és -40 kg küzdelem 2. hely
Simon Anasztázia serdülő lány 3-1 gup forma 1. hely és küzdelem -45kg 1. hely
Simon Zoltán ifi 6-4 gup forma 3. hely és -83kg küzdelem 2. hely

Péti sólymok - edzők Enyingi László és Enyingi Andrea

Torma Salóme gyermek küzdelem 25 kg 2. hely
Pénzes Dominik gyermek küzdelem -30 kg 3. hely
Fehér Badics Barna gyermek küzdelem -40 kg 1. hely és 9-7 gup forma 3. hely
Bartha Kornél gyermek küzdelem -40 kg 3. hely
Enyingi Ádám serdülő 1. küzdelem -35 kg 2. hely
Csere Barnabás serdülő 1. küzdelem -40 kg 2. hely

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook