A megyei legjobbjait díjazták

Hat veszprémi atléta bekerült Veszprém Megye legjobb sportolói közé, felnőtt kategóriában duplázott a VEDAC.

A gyermek fiú kategóriában Orsós Martin (edzője: Páli Viktor), a serdülő fiú kategóriában Barcza Balázs (edzője: Zentai Tibor), a junior lány kategóriában Renkó Evelin (edzője: Tóthné Stupián Anikó) bizonyult a legjobbnak.

A felnőtt mezőnyben mindkét nem legjobb sportolója VEDAC-os lett. Felnőtt női kategóriában Kéri Bianka (edzője: Tóthné Stupián Anikó), felnőtt férfi kategóriában Pásztor Bence (edzője: Zentai Tibor) vehette át az elismerést, valamint a szenior női kategóriát is veszprémi nyerte, Benes Magdolna (edzője: dr. Horvátth Márton) révén.

A Megyeháza Szent István termében Polgárdy Imre, a Veszprém Megyei Közgyűlés elnöke és Vízl Tamás, a rendezvényt támogató Sopronbank régióvezetője adták át a díjakat.

A díjazottak

Tüskés Endre-díj:
Czingler Sándor
Fodor Sándor
Tóthné Nagyőszi Ildikó

Veszprém Megye Legjobb Sportolója:
Gyermek lány kategória: Bartos Bonita Kíra (karate), edzője: Fuit Vilmos
Gyermek fiú kategória: Orsós Martin (atlétika), edzője: Páli Viktor
Serdülő lány kategória: Pad Franciska (asztalitenisz), edzője: Ughy Zoltán
Serdülő fiú kategória: Barcza Balázs (atlétika), edzője: Zentai Tibor
Ifjúsági lány kategória: Érdi Mária (vitorlázás), edzője: Eszes Tamás
Ifjúsági fiú kategória: Rasovszky Kristóf (úszás), edzője: Szokolai László
Junior lány kategória: Renkó Evelin (atlétika), edzője: Tóthné Stupián Anikó
Junior fiú kategória: Vadnai Benjámin (vitorlázás), edzője: Vadnai Péter
Felnőtt női kategória: Kéri Bianka (atlétika), edzője: Tóthné Stupián Anikó
Felnőtt férfi kategória: Pásztor Bence (atlétika), edzője: Zentai Tibor
Szenior női kategória: Benes Magdolna (atlétika), edzője: Horvátth Márton
Szenior férfi kategória: Molnár Zoltán (tájfutás)

Veszprém Megye Legjobb Sportolója speciális sport kategóriában:
Csonnó Roland, felkészítője: Mursa Éva és Szukics Tibor
Présing Brigitta, felkészítője: Lencsésné Gerőfi Tekla
Varga Eugénia, felkészítője: Szukics Tibor
Simon Rozália, felkészítője: Czoborné Kilián Ildikó
Kiss Marcell, felkészítője: Egyedné Kiss Katalin
Csórom Valentin, felkészítője: Titscher Mónika
Szóládi Ingeborg, felkészítője: Titscher Mónika
Orsós Márk, felkészítője: Egressy Nagy Péter
Gyurkó Alexandra, edzője: Balogh János

Szövetségi elismerések:
Asztalitenisz szövetség - Sebestyén Róbert
Darts szövetség - Hartmann Zoltán
Kézilabda szövetség - Donát Tamás, Koncz Sándor, Pishcné Bankó Zsuzsanna, Tiba András
Speciális sport szövetség - Pócsik József
Sportlövő szövetség - Varjas József
Tájfutó szövetség - Domán Gábor, Tóth Károly
Természetjáró szövetség - Karácson Sándor
Testnevelő tanárok szövetsége - Horváth Csaba

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook