Siker koronázta a terveiket

Második mérkőzését már megnyerte a Veszprémi Kézilabda Kft. a Ligakupában, gárdánk a feledhető első félidő után szerencsére nem nézett vissza, csak előre.

Képgaléria a cikk végén

A nyitó körben a Csurgói KK otthonában elvérzett (29-28) mieink az első harminc perc jelentős részében visszafogottan teljesítettek, az eredmény után futva hat–hatnál érték utol az ellent, de a produkciójukban később is sok volt a hiba (6-10). Miközben a szakmai stábnak komoly hiányérzete lehetett (9-12), Gyene Norberték a nagyszünet előtt –három gólt lőve – átvették a vezetést. A fordulást követően aztán odatették magukat a hazaiak (20-15), főként elől mozgósítottak nagy energiákat (23-16), bátran és összeszedetten játszottak (27-18). A folytatásban is az történt a pályán, amit ők akartak (32-22).

Férfiak, C-csoport: Veszprémi Kézilabda Kft.–Sport36-Komló 39-26 (15-14)

Vezette: Natkai, Szalay.

A hazaiak gólszerzői: Gyene 11, Bartha 7, Szöllőskei 6, Kristóf 4, Szmetán M. és Tóth 3-3, Szeitl 2, Hári, Somogyi és Priczel 1-1. Megbízott edző: Tombor Csaba.