Csapat / Floorball

Bronzérem a Stupava Floorball Kupán

A Lizards Floorball Team második alkalommal vett részt a rangos nemzetközi tornán, a 10. Stupava Floorball Kupán.

Másodikok lettek a Gyíkok

Az OB III. alsóházi rájátszásának utolsó fordulója ismét Kartalon került megrendezésre, ahol a veszprémiek a tabella második helyezését érték el.

U13-as magyar bajnok az unihokicsapat

Az Unihoki U13 Magyar Bajnoka a veszprémi Lizards Floorball „A” csapata.

Bronzérmes a Lizards FT

Hajráveszprém.hu  2015. május 01. 22:08

A Lizards FT U15 számára ez volt az utolsó mérkőzés a magyar bajnokságban és a további mérkőzések eredményeitől függetlenül a 3. helyet szerezte meg, szoros csatában, a nagy rivális Vajda csapata mögött.

Hozták a kötelezőt idegenben

Hajráveszprém.hu  2015. április 02. 21:46

Kiütéses 14:2-es győzelmet aratott a Lizards Floorball Team U15-ös csapata Gödön.

Floorball: Felemás eredmények a hétvégén

Hajráveszprém.hu  2015. március 25. 21:45

A Lizards Floorball Team korosztályos csapatai felemás eredményeket értek el a hétvégén a Stadion munkacsarnokában.

Győzelem a visszavágón

Hajráveszprém.hu  2015. február 11. 22:36

Az idegenbeli siker után Veszprémben is megszerezte a győzelmet a Lizards Floorball Team U15-ös csapata a Phoenix ellen.

Vereség a fővárosiaktól

Hajráveszprém.hu  2015. február 03. 21:17

Izgalmaktól mentes, kiütéses 17-2-es vereséget szenvedett a Lizards FT U15-ös korosztálya a fővárosiakkal szemben.

Visszavágtak a Gyíkok

Hajráveszprém.hu  2015. január 14. 17:46

A Lizards Floorball Team U15-ös csapata számára eljött a visszavágási lehetőség a tavalyi utolsó bajnoki fordulóban elszenvedett vereség után.

Sikeres évkezdet U17-ben

Hajráveszprém.hu  2015. január 04. 19:50

Nagyon jól sikerült az évkezdet a Lizards Floorball Team U17-es csapat számára. Kiütéses 31-3-as győzelmet arattak a Dunaújváros ellen.

Floorball: Győzelem a Phoenix ellen

Hajráveszprém.hu  2014. november 17. 21:35

Egy nagyon jó mérkőzésen, egyre jobb formát mutató ellenfél ellen sikerült okos, higgadt játékkal megszerezni a győzelmet a Lizards FT U15-ös csapatának a fővárosiak ellen.

Nem sikerült a győzelem a cápák ellen

Hajráveszprém.hu  2014. október 21. 18:07

A Lizards Floorball Team U15-ös csapata 1:0-ra kikapott a fővárosi White Sharks alakulattól.

Egy góllal jobbak voltak a Krokodilok

Hajráveszprém.hu  2014. október 07. 22:37

Egy nagyon izgalmas, fordulatos mérkőzésen végül alulmaradt a Lizards csapata, de egy percig sem kellett szégyenkezniük.

Floorball: Győzelem a Mesehősök ellen

Hajráveszprém.hu  2014. szeptember 30. 23:02

Győzelemmel hangoltak az idei szezonra a Lizards Florball Team U15-ös csapata. Kiss Zoltán együttese 5-0-ra nyert a fővárosi Cartoon Heroes ellen.

Ezüstérmes a Lizards FT U-14-es csapata

Hajráveszprém.hu  2014. május 13. 22:01

A hétvégén befejeződött a Lizards Floorball Team U14-es csapata számára a Magyar Bajnokság. A szombati sikert nem sikerült vasárnap is hozni, így végül az ezüstérem kerülhetett a fiatal játékosok nyakába.

Ezüstérmes a Lizards FT U15-ös csapata

Hajráveszprém.hu  2014. május 02. 22:34

Komárom adott otthont az U15-ös bajnokság utolsó játéknapjának. A Lizards FT egy győzelemmel és egy vereséggel ezüstéremmel térhetett haza.

Döntetlen a cápák ellen

Hajráveszprém.hu  2014. április 09. 22:40

A várakozásnak megfelelően, szorosan alakult az U14 élén álló két csapatnak az összecsapása.

Fontos győzelem Komáromban

Hajráveszprém.hu  2014. április 01. 22:11

Fontos győzelmet aratott a Lizards Floorball Team U14-es csapata Komáromban, ezzel életben tartva a bajnoki arany esélyeiket.

Megőrizte bajnoki címét a Lizards FT

Hajráveszprém.hu  2014. március 25. 18:00

A Lizards Floorball Team U13-as csapata nyerte meg a vasárnap rendezett Unihoki bajnokság négyes döntőjét a Stadion Munkacsarnokában.

Kupagyőzelem Érden

Hajráveszprém.hu  2014. március 18. 21:39

A Lizards Floorball Team csapata kupagyőzelmet ért el az Amatőr Floorball Kupa negyedik fordulójában.

Floorball: Megszorongatták az ellenfelet

Hajráveszprém.hu  2014. március 06. 22:14

Enyhe túlzással, de megszorongatták a Törökbálint együttesét a Lizards Floorball Team U16-os csapata.

Biztató szereplés

Hajráveszprém.hu  2014. február 26. 21:37

Vegyes eredmények születtek hazai pályán a Lizards Floorball Team utánpótlás csapatainál a hétvégén.

U13 alapszakasz siker hazai pályán

Hajráveszprém.hu  2014. február 18. 22:02

Az Lizards Floorball Team U13-as "A" csapata bejutott a felsőházi rájátszásba, így március 23-án, a Veszprémben rendezett döntő során, hazai csapatnak is szurkolhatunk.

Két remek mérkőzést játszottak a Gyíkok

Hajráveszprém.hu  2014. február 13. 21:59

A Lizards Floorball Team U14-es és U16-os csapata hazai pályán fogadta a Cartoon Heroes együttesét, felemás eredményekkel.

Magabiztos győzelem, szép játékkal

Hajráveszprém.hu  2014. január 30. 23:17

Az Ares otthonában magabiztos játékkal 11:3-as győzelmet aratott a Lizards Floorball Team U14-es csapata az 5. fordulóban.

Két győzelem, egy vereség a floorballosoknál

Hajráveszprém.hu  2014. január 19. 11:28

Az újév első vasárnapján Veszprémben rendezték az U11-es és U16-os bajnokság soron következő fordulóját.

Szilveszter-kupán búcsúztak az óévtől

Hajráveszprém.hu  2014. január 02. 20:25

December 29-én, Érden második alkalommal vett részt a Lizards Floorball Team csapata a felnőtt amatőr bajnokság harmadik fordulójaként megrendezett Szilveszter-kupán.

Új szezon, új lendület, Old School!

Hajráveszprém.hu  2013. december 31. 15:30

Maroknyi, de annál lelkesebb keménymaggal vágott neki a 2013/14-es OB3 idénynek az egykori VESC Lizards játékosokból újjáalakult Lizards Old School.

Hazai győzelem, idegenbeli vereség

Hajráveszprém.hu  2013. december 18. 22:24

A Lizards Floorball Team U14-es csapata hazai pályán 7-6-os győzelmet aratott a Komárom felett, idegenben 3-2-es vereséget szenvedett a fővárosban.

Floorball: Hazai tornagyőzelem

Hajráveszprém.hu  2013. november 28. 22:01

A Veszprém Lizards floorball csapata két győzelemmel és egy döntetlennel zárta az Amatőr Floorball Kupa második fordulóját.

Felemás bemutatkozás hazai pályán

Hajráveszprém.hu  2013. november 17. 15:23

A Lizards Floorball Team U14-es csapata szoros játszmában 4:2-es győzelmet aratott, míg az U16-os csapat nagy arányú 4:30-as vereséget szenvedett.

Floorball: Remek kezdés az utánpótlásnál

Hajráveszprém.hu  2013. november 13. 11:20

Elkezdődött a floorball-bajnokság az utánpótlás csapatoknál. A U14-esek Kartalon, míg az U16-osok Dunaújvárosban arattak sikert.

Felemás kezdés a floorballosoknál

Hajráveszprém.hu  2013. október 27. 10:15

Elindult a 2013/14-es floorball szezon a Lizards Floorball Team számára. A veszprémiek két győzelem és egy vereséggel második helyen zártak az amatőr floorball bajnokság első fordulójában Dunaújvárosban.

Duplázott a Lizards FT

Hajráveszprém.hu  2013. május 28. 13:28

Az U11 csapat másodjára hódította el a bajnoki kupát ellenfeleitől, 2010/2011 után ismét legyőzhetetlenek voltak a Gyíkok.

Továbbra is veretlenül az alsóházban

Hajráveszprém.hu  2013. április 16. 22:22

Kartalon folytatódott tovább a floorball OB3 alsóházi rájátszása, ahol a veszprémiek sima sikert könyvelhettek el a Gödöllővel szemben, a Rudas ellen már csak döntetlenre futotta.

Veretlenül zárták a hazai játéknapot

Hajráveszprém.hu  2013. március 25. 14:01

A floorball OB III alsóházi rájátszásának második fordulójában először a Corvinus ellen játszottak döntetlent a Gyíkok, majd három góllal legyőzték a Siketek SC-t.

U13 sikerek Budapesten

Hajráveszprém.hu  2013. március 14. 14:13

A Vendel utcai csarnokban került megrendezésre az Unihoki U13 fiú bajnokság soron következő fordulója. A gyíkok nagy reményekkel vágtak neki az útnak, az A-csapat számára a cél a veretlenség megőrzése, míg a B-csapat számára a javuló játék volt a cél.

Új év, új lendület!

Hajráveszprém.hu  2013. február 21. 22:57

A Lizards FT floorball csapata dupla győzelemmel nyitotta az évet. Először a Neumann FSE-t ütötték ki a Gyíkok, majd az „örök” riváli Rudas felett arattak fölényes győzelmet.

Tét nélküli vereség

Hajráveszprém.hu  2013. február 10. 21:53

Az U14-es Lizards floorball csapat tét nélküli mérkőzésen vereséget szenvedett a komáromi SZPK Nokia ellen.

Két csapattal szerepelt a házigazda

Hajráveszprém.hu  2013. január 16. 17:17

Veszprém rendezte az Unihoki U13 Bajnokság 2. fordulóját 6 csapat résztételével. A nap során összesen 9 mérkőzést bonyolított le a szervező gárda.

Az alsóházban folytatja a Lizards

Hajráveszprém.hu  2013. január 09. 11:52

Az alapszakasz utolsó mérkőzését Dunaújvárosban játszotta a veszprémi floorballcsapat, így egy győzelem és egy vereséggel a rájátszást az alsóházban folytatja a Lizards FT.

Hengereltek az unihokisok

Hajráveszprém.hu  2012. december 12. 13:47

Vasárnap Komáromban kezdődött el az U13-as floorball csapat első fordulója, ahol a hazai SZPK-Nokia Komárom, az Ares HC, a Váci Torpedók és a Veszprém Lizards A és B csapatának részvételével zajlott le.

A Krokodilokkal küzdöttek

Hajráveszprém.hu  2012. október 28. 22:00

A Lizards FT felnőtt csapata búcsúzott a Magyar Kupától, az U14-es csapat egygólos győzelmet aratott a Krokodilok ellen.

1-1-es mérleg Dunaújvárosban

Hajráveszprém.hu  2012. október 26. 22:56

A Rudast három góllal legyőzte, a Fekete Lótól viszont kikapott a Lizards FT floorballcsapata a hétvégén.

Vereségekkel kezdtek a floorballosok

Hajráveszprém.hu  2012. szeptember 26. 11:13

Az OB III első fordulójában a Lizards FT csapata kikapott hazai pályán az Ajkai Fekete Lovaktól és a Dunai Krokodiloktól.

Floorball fiesztával búcsúzott a Lizards

Hajráveszprém.hu  2012. május 06. 23:19

A Gyíkok utolsó hazai bajnoki mérkőzésén a Cápák lettek az áldozatok, a Lizards 18 góllal tömte ki a vendég kaput.

Vereség a mumus ellen

Hajráveszprém.hu  2012. április 30. 22:56

Tavaly négy alkalommal találkozott a két alakulat, ebből mind a négyszer a vombatok győztek, kétszer 9-6 egyszer 9-7 és egyszer 9-8 arányban.

Újra győzött a Lizards

Hajráveszprém.hu  2012. április 15. 23:57

A semmilyen téttől nem nyomasztott Gyíkok hosszú idő után értek el újra sikert a bajnokság rájátszásában.

Fővárosiak győzelme

Hajráveszprém.hu  2012. március 25. 23:07

Újabb borsot törtek a Mesehősök a veszprémi Gyíkok orra alá, két góllal nyertek a királynék városában.

Győzelem nélkül

Hajráveszprém.hu  2012. március 23. 12:33

Bajnoki és kupamérkőzésen is pályára léptek a Gyíkok, de mindkét összecsapás a vendéglátók sikerével zárult.

Lőtt gól nélküli vereség

Hajráveszprém.hu  2012. február 26. 23:25

Nem tudott gólt szerezni a Naumann-Kartal ellen a VESC Lizards floorballcsapata, és ötgólos vereséget szenvedett hazai pályán.

A hajrában szöktek meg a gyíkok

Hajráveszprém.hu  2012. február 21. 00:08

Az utolsó harmadban harcolta ki a győzelmet a szolnoki kannibálok ellen a VESC Lizards floorball csapata a Magyar Kupában.

Szoros vereség a rangadón

Hajráveszprém.hu  2012. február 13. 11:35

Egyetlen góllal kapott ki az OBI/B-s bajnoki tabella második helyezettjétől a harmadik pozíciót elfoglaló VESC Lizards floorballcsapata.

Bravúros döntetlen idegenben

Hajráveszprém.hu  2012. január 15. 00:28

Fordulatos mérkőzésen, a végjátékban kétgólos hátrányból felállva egyenlített a VESC Lizards floorballcsapata a Mesehősök otthonában.

Háromgólos differencia

Hajráveszprém.hu  2012. január 08. 23:28

Az esélyesebb Miskolc nyerni tudott az év első bajnoki mérkőzésén a VESC Lizards otthonában.

A Torpedo sem úszta meg 20 alatt

Hajráveszprém.hu  2011. december 18. 23:05

Hengerelt, és 24 gólt lőtt a VESC Lizards floorball csapata a Torpedo Justitia ellen, majdnem sikerült megúszni kapott gól nélkül is.

Kinizsit megint legyűrték a gyíkok

Hajráveszprém.hu  2011. december 04. 20:20

Újabb győzelmet könyvelhetett el a VESC Lizards a Kinizsi TTK ellen.

Kiütéses Lizards siker

Hajráveszprém.hu  2011. november 28. 12:03

Az Ares HC első csapatának legyőzése után a B csapatot is elpáholta a VESC Lizards, kiütéssel, rekordot jelentő gólkülönbséggel.

Bravúrral a 8 között

Hajráveszprém.hu  2011. november 18. 23:18

Első osztályú ellenfelet fektettek két vállra a Gyíkok a péntek esti Magyar Kupa mérkőzésen, és bejutottak a legjobb nyolc közé.

Két veszprémi továbbjutó

Németh Attila  2011. november 14. 23:36

A hazai rendezésű Kispályás Floorball Diákolimpia területi selejtezőjében a Simonyi és a Kossuth iskola is eredményesen szerepelt.

A Gyíkok voltak a Hősök

Hajráveszprém.hu  2011. november 13. 00:25

Fordulatos mérkőzésen ért el döntetlent a VESC Lizards együttese az IBK Cartoon Heroes otthonában.

Magabiztos Lizards győzelem a rangadón

Hajráveszprém.hu  2011. október 05. 23:45

Mindhárom harmadot megnyerték a Gyíkok, de az utolsó játékrészben hengereltek igazán a Kinizsi TTK ellen, végül hat góllal nyertek.

Ez még gombócból is sok

Hajráveszprém.hu  2011. szeptember 25. 21:34

Egy híján harminc gólt szerezve, kiütéses győzelmet aratott a VESC Lizards OBII-es floorball együttese az ARES HC "B" ellen a bajnokság 2. fordulójában.

Továbbra is mumusok a hősök

Hajráveszprém.hu  2011. szeptember 18. 02:18

A VESC Lizards floorball csapata ezúttal sem bírt a Cartoon Heroes együttesével, háromgólos vereséget szenvedett.

A végén tarolt a Lizards

Hajráveszprém.hu  2011. augusztus 29. 09:27

Az utolsó harmad gólerős játékának köszönhetően fölényes győzelmet aratott a VESC Lizards floorball együttese a szintén OBII-es Phoenix ellen.

Bronzérmes a Lizards

Hajráveszprém.hu  2011. május 25. 18:16

A Miskolc ellen aratott egygólos győzelemnek köszönhetően bronzérmes helyen zárt a VESC Lizards a floorball OB1/B 2010/2011-es szezonjában.

Az esélyesebb csapat nyert

Hajráveszprém.hu  2011. április 18. 00:02

Gólgazdag mérkőzésen szenvedtek háromgólos vereséget a Gyíkok hazai pályán a jobb játékerőt képviselő fővárosi ellenfelüktől.

Döntetlen a Szolnok ellen

Hajráveszprém.hu  2011. április 11. 13:57

Megosztoztak a pontokon a Gyíkok és a Kannibálok a Floorball OBI/B rájátszásában rendezett vasárnapi, veszprémi mérkőzésen.

Továbbra sem megy a rajzfilmhősök ellen

Hajráveszprém.hu  2011. április 04. 17:35

A veszprémi floorballosok kétgólos vereséget szenvedtek a Cartoon Heroes csapatától az OB1/B rájátszásában.

Betyárverés Miskolcon

Hajráveszprém.hu  2011. március 27. 11:19

A floorball OB1/B rájátszásában a VESC Lizards sima győzelmet aratott a Miskolc otthonában.

Megvan az első győzelem

Hajráveszprém.hu  2011. március 20. 17:33

A floorball OB1/B rájátszásában megszerezte első győzelmét a VESC Lizards csapata. A bakonyiak a tavalyi bajnok Dunaújvárost múlták felül két góllal.

Tisztes helytállás a kupában

Hajráveszprém.hu  2011. március 17. 18:50

A férfi floorball Magyar Kupa elődöntőjében a veszprémiek háromgólos vereséget szenvedtek a rutinos, tavalyi OB1-es bajnok Dunai Krokodilok csapatától.

Egyharmadnyi floorballal a legjobb négy között

Hajráveszprém.hu  2011. március 02. 23:53

Az első harmadban eldöntötték a továbbjutás kérdését a floorball Magyar Kupában a Gyíkok, a folytatásban csak a megszerzett előny megőrzésére ügyeltek.

Vereség a Kannibálok otthonában

Hajráveszprém.hu  2011. március 01. 00:12

Az első harmadban összeszedett háromgólos hátránynak köszönhetően futhattak az eredmény után a Gyíkok, nem sikerült behozni a lemaradást.

Nem sikerült megtörni az átkot

Hajráveszprém.hu  2011. február 21. 19:07

A VESC Lizards csapata minimális vereséget szenvedett a rutinos, válogatott játékosokkal felálló Cartoon Heroes ellen a rájátszás első fordulójában.

8 között a Magyar Kupában

Hajráveszprém.hu  2011. február 14. 00:01

Rágós volt a Gyíkok számára az öreg Cápák húsa, de végül felfalták őket idegenben, és továbbjutottak a kupában.

Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Lizards

Hajráveszprém.hu  2011. január 31. 21:34

A VESC Lizards OB1/B-s floorballosai az alapszakasz utolsó mérkőzésén sima győzelmet arattak a fővárosi Torpedo ellen.

Könnyed Lizards siker

Hajráveszprém.hu  2011. január 23. 23:12

A veszprémi Gyíkok lemosták a pályáról a Cápákat, akik főleg a védekezéssel voltak elfoglalva.

A Miskolc nyerte a rangadót

Hajráveszprém.hu  2011. január 17. 20:08

Nem sikerült a bravúr a VESC Lizards floorball csapatának Miskolcon, a Gyíkok háromgólos vereséget szenvedtek.

Lemondta a Paks mérkőzést

Hajráveszprém.hu  2010. december 19. 15:29

Az időjárásra hivatkozva mondta le veszprémi szereplését a Paks, pedig ma már nem olyan rosszak az útviszonyok.

Gáláztak a Gyíkok

Hajráveszprém.hu  2010. november 29. 08:40

Hazai pályán 13 gólt lőtt a VESC Lizards floorballcsapata, de kisebb odafigyeléssel még jobban kitömhette volna a vendég Ares HC kapuját.

Nem sikerült a visszavágás

Hajráveszprém.hu  2010. november 22. 17:14

Az alapszakasz második felének első körében a VESC Lizards OB1/B-s floorballosainak nem sikerült visszavágnia a Wombatoknak.

Cápamészárlás a Magyar Kupában

Hajráveszprém.hu  2010. november 15. 17:28

A floorball Magyar Kupa 1. fordulójában a VESC Lizards csapata nagyarányú győzelmet aratott alacsonyabb osztályú ellenfele ellen.

Elhalasztották a mérkőzést

Hajráveszprém.hu  2010. október 29. 11:31

Elmarad a vasárnapra tervezett floorball mérkőzés, a gyíkok november 7-én pótolják be a Torpedo elleni találkozót.

Sikeres cápavadászat

Hajráveszprém.hu  2010. október 25. 19:31

A floorball OB1/B-ben nem adta magát könnyen a White Sharks, de a VESC Lizards egy harmadnyi elsöprő rohammal megtörte a vendéglátók harci kedvét.

Sírból visszahozott pont

Hajráveszprém.hu  2010. október 18. 17:37

A VESC Lizards floorballcsapata az utolsó harmadban kétgólos hátrányból felállva, döntetlenre hozta a Miskolc elleni mérkőzést.

Mérkőzés nélküli győzelem

Hajráveszprém.hu  2010. október 02. 20:20

Egy adminisztrációs hiba következtében jogosan kapta meg a Paks elleni két bajnoki pontot a Veszprém Lizards floorballcsapata.

Pontszerzés a listavezető ellen

Hajráveszprém.hu  2010. szeptember 26. 19:59

A VESC Lizards floorball csapata hazai pályán döntetlent ért el a listavezető Szolnok ellen.

Győzelem az Ares ellen

Hajráveszprém.hu  2010. szeptember 19. 10:18

A sok hiányzó ellenére a második fordulóban, az Ares elleni győzelemmel javította mérlegét a VESC Lizards OB1/B-s floorballcsapata.

Elveszítette győzelem

Németh Attila  2010. szeptember 05. 16:31

Már hat góllal is vezettek a gyíkok, mégis egy góllal a fővárosiak nyertek.

Új edző a floorballosoknál

Strenner Judit  2010. szeptember 03. 11:11

A vasárnap kezdődő új idénynek Kiss Zoltán játékos-edző irányításával vág neki a VESC Lizards, amely jelentős változásokon ment át.

Nem sikerült a feljutás

Németh Attila  2010. május 30. 18:25

Küzdelmes, néhol erőszakos periódusokat hozó mérkőzésen a fővárosiak bizonyultak jobbnak VESC Lizards ellen.

4:4 ide!

Hajráveszprém.hu  2010. május 30. 10:39

Az osztályozó első mérkőzésén 0:4-ről álltak fel a gyíkok, ezzel lélektani előnyt szereztek a vasárnapi visszavágóra.

Egy hajszálon múlott

Rónai Tamás  2010. május 15. 21:03

Hosszabbítás után, 5 másodperccel a lefújás előtt kapott góllal vesztette el a bajnoki döntőt a VESC Lizards a Dunaújváros otthonában.

Szurkolói busz Dunaújvárosba

Hajráveszprém.hu  2010. május 12. 19:47

A másfél hete sikeresen megvívott floorball OBI/B döntő első mérkőzésének visszavágója következik szombaton, ezúttal Dunaújvárosban.

Sovány előny a visszavágóra

Rónai Tamás  2010. május 02. 21:34

Bár már három gól is volt a Lizards előnye a bajnoki döntő első mérkőzésén, a végére minimális előny maradt, a két hét múlva sorra kerülő dunaújvárosi visszavágóra.

MEFOB bajnok a VESC Lizards

Hajráveszprém.hu  2010. április 28. 17:12

A Veszprémben megrendezett kétnapos viadalon 14 csapat közül bizonyult legjobbnak a Lizards, akik büntetők után hódították el az elsőséget.

Bajnoki döntőben a Lizards

Rónai Tamás  2010. április 19. 09:29

Kettős győzelemmel jutott az OB1/B döntőjébe a VESC Lizards floorball csapata, ahol a Rudas Dunaújváros lesz az ellenfelük.

Döntő kapujában a Lizards

Rónai Tamás  2010. április 12. 08:46

A döcögős kezdés után, remek helyzetkihasználásának köszönhetően, magabiztos győzelmet aratott a Veszprém a fővárosi Ares HC ellen az elődöntő első felvonásán.

Soha nem látott közelségben a feljutás

Rónai Tamás  2010. április 03. 11:38

A VESC Lizards veretlenül zárta az OB1/B alapszakaszát, így néhány mérkőzésre került attól, hogy az első osztályba jutásért küzdjenek a srácok.

Tízből tíz

Hajráveszprém.hu  2010. március 13. 17:42

Veretlenül zárta az alapszakaszt férfi floorballcsapatunk, miután nagy csatában legyőzte a vendég paksi gárdát.

Elmaradt a Lizards mérkőzése

Rónai Tamás  2010. február 21. 19:56

A 9. forduló Paksi FK - VESC Lizards OBI/B. mérkőzése elmaradt Dunaújvárosban, mert a terem teljes mértékben beázott.

Győzelmével rájátszásban a Lizards

Rónai Tamás  2010. február 01. 10:49

Magabiztos, nyolc gólos győzelmet arattak a gyíkok a Kartal ellen, ezzel bejutottak a bajnoki elődöntőbe.

Továbbra is veretlenek a gyíkok

Hajráveszprém.hu  2009. december 14. 21:03

Őrzi veretlenségét férfi floorball csapatunk, és vezeti a tabellát a bajnokságban.

Megszöktek a gyíkok

Rónai Tamás  2009. november 29. 22:14

A bajaiak otthonából is elhozta a bajnoki pontokat floorball csapatunk, így meglógott a többiek elől a tabella élén.

Kiizzadták a győzelmet a gyíkok

Rónai Tamás  2009. november 15. 21:41

A floorball NB1/B-ben izgalmas és fordulatos mérkőzésen egygólos győzelmet aratott a Veszprém Lizards.

Négygólos Lizards győzelem

Németh Attila  2009. november 08. 15:52

A Paks elleni győzelemmel továbbra is száz százalékos a bajnokságban floorball csapatunk.

Ismét győzött a Lizards

Rónai Tamás  2009. október 19. 19:15

A floorball OB1/B alapszakaszának harmadik fordulójában a Neumann - Kartal FSE csapatához, Kartalra utaztak a gyíkok.

Idegenben nyertek a Gyíkok

Rónai Tamás  2009. október 04. 17:57

A vártnál gyengébb játékkal, a bíráskodás által a hazaiak javára erősen lejtő pályán győzött Dunaújvárosban a Veszprém Lizzards.

Fölényes győzelem floorballban

Rónai Tamás  2009. szeptember 21. 13:01

Az OB1/B nyitókörében a Veszprém Lizards az újonc bajaiakat fogadta az egyetemi stadionban.

Floorballos győzelem a nyitófordulóban

Rónai Tamás  2009. szeptember 20. 17:17

Az OB1/B 1. fordulójában a veszprémiek fölényes győzelmet arattak a bajai csapat ellen.