Az eredmény másodlagos

A szerdai, Pápa II elleni edzőmérkőzésen a Veszprém FC számára az egygólos vereség másodlagosnak tekinthető.

A hazaiaknál főként a bajnokikon kevesebb lehetőséget kapó játékosok, és a sérülésből, betegségből felépülők kaptak lehetőséget a kezdőcsapatban, ezzel is szolgálva a játékban tartásukat és a kellő meccsterhelést.

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, mindkét kapu előtt adódtak ígéretes lehetőségek, de gólt csak a pápaiaknak sikerült szerezni. A 25. perc környékén a vendég pápaiak beadását a hazai védők nem tudták kifejelni. Centikkel a fejük fölött ment el a labda, amely Kollárra pattant, róla pedig a vendég csatár elé, aki tisztán rúgta a kapuba (0-1).

A második félidő nem hozott változást az eredményben, pedig több ígéretes helyzetet is kidolgoztak a csapatok, a veszprémiek mezőnyfölényben játszottak, és a vendégek kapusának többször is bravúrt kellett bemutatnia. Az utolsó negyedórában a VFC-nél lehetőséget kaptak a bajnoki kezdőcsapat tagjai is, de gólt nekik sem sikerült szerezni.

Szombaton, 16.30 órai kezdettel Budaörsön játszik bajnoki mérkőzést a Veszprém FC labdarúgócsapata.

Veszprém FC - Lombard Pápa II 0-1 (0-1)

Veszprém FC: Kádár - Kovács, Kollár, Foki, Miskei - Szőllőskei, Garai, Jurik, Kalcsó - Czvetkó, Babik.