Megdőlt a rekord

A tavalyi 248 főhöz képest idén 289 versenyző vett részt a III. Domonkos László Emlékversenyen.

Az év első regionális rangsorversenyét és rendezte meg a Veszprémi Judo SE március 6-án Veszprémben, a Vetési Albert Gimnázium sportcsarnokában.

A sportági seregszemlén 26 csapat 289 sportolója lépett tatamira, ami az emlékverseny történetében rekordnak számít. A megnyitó egyperces gyászszünettel indult a nemrég elhunyt kiváló versenyző, Perge Ilona emlékére, majd Porga Gyula, alpolgármester elismerően szólt a klub munkájáról, eredményeiről, és köszöntötték Domonkos László feleségét és családját, valamint a díszvendég Ungvári Miklóst, háromszoros világbajnoki bronzérmest, kétszeres Európa-bajnokot, magyar bajnokot, olimpikont.

Ünnepélyes keretek között írták alá együttműködési megállapodásukat a klub és a helyszínt biztosító iskola vezetése, ezzel is támogatva az eredményes sportolók elismerését. Sikeresen szerepeltek a hazai sportolók, több tucat érmet vihettek haza a veszprémiek. A sikeres rendezés egyaránt köszönhető az edzőknek, a szülőknek, a bíróknak és a támogatóknak (Vajdagumi, Lasselsberger-Knauf Kft., Új Amfora, Erdei Vendéglő, Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt., Regina TV, Infornax, Fotó: BAK Zsolt Herend)

 

A veszprémi klub eredményei

Szoboszlai Soma (diák korcsoport) I.
Horváth Dorottya (serdülő korcsoport) I.
Horváth Levente (serdülő korcsoport) I.
Windischmann Bence (serdülő korcsoport) I.
Csőgör Csenge (diák korcsoport) I.
Csuta Krisztián (diák korcsoport) I.
Kondics Márton (diák korcsoport) I.
Lakner Dzsenifer (diák korcsoport) I.
Kékesi Szabolcs (diák korcsoport) I.
Ágoston Áron (diák korcsoport) I.
Zámbor András (diák korcsoport) I.
John Dávid (diák korcsoport) I.
Nagy Viktória (diák korcsoport) I.
Takács Regő (diák korcsoport) I.
Windischmann Bence (ifi korcsoport) I.
Tóth János (serdülő korcsoport) I.
Kalocsai Péter (ifi korcsoport) I.
Vajda Martin(diák korcsoport) I.
Bakay Bálint (serdülő korcsoport) II.
Takács Boglárka (diák korcsoport) II.
Papp Ferenc (diák korcsoport) II
Zsilák Balázs (diák korcsoport) II.
Lőrincze Ditta (diák korcsoport) II.
Linczmajer Enikő (diák korcsoport) II.
Hajdu Balázs (diák korcsoport) II.
Ender Tamás (diák korcsoport) II.
Szoboszlai Dániel (diák korcsoport) II.
Csőgör Csenge (diák korcsoport) II.
Kovács Bendegúz (diák korcsoport) II.
John Réka (ifi korcsoport) II.
Vajda Bence (diák korcsoport) III
Gerstmán Bence (diák korcsoport) III
Patkó Botond (diák korcsoport) III.
Horváth Levente (diák korcsoport) III.
Hergovics Soma (diák korcsoport) III.
Tóth Balázs (diák korcsoport) III.
Csőgör Boglárka (diák korcsoport) III.
Kiss Csongor (diák korcsoport) IV.
Otvetcz Lóránd (diák korcsoport) IV.
Kékesi Péter (diák korcsoport) IV.
Zámbor András (diák korcsoport) IV.
Kapcsándi Lóránt (diák korcsoport) IV.
Vajda Gergő (diák korcsoport) IV.
Kalocsai Péter (serdülő korcsoport) IV.
Kékesi Attila (serdülő korcsoport) IV.
Csuta Áron (diák korcsoport) V.

 

 

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook