Legfrissebb híreink

További híreink

A második kalapból várja a sorsolást a magyar válogatott
A magyar női kézilabda-válogatott a második kalapból várja a novemberi, szlovén, északmacedón és montenegrói közös rendezésű Európa-bajnokság csoportkörének csütörtöki, ljubljanai sorsolását.
Bronzérmes a Pick Szeged
A bajnoki címvédő Pick Szeged szerezte meg a bronzérmet a férfi kézilabda Magyar Kupában, mivel 28-20-ra legyőzte a Budakalászt a vasárnapi helyosztón, Győrben.
A szlovákok legyőzésével csoportelső a magyar válogatott
A magyar női kézilabda-válogatott csoportelsőként zárta az Európa-bajnoki selejtezősorozatot, miután 25-19-re legyőzte Szlovákiát a hatodik, utolsó fordulóban, Győrben.
A magyar válogatott a portugálok legyőzésével kijutott a tornára
A magyar női kézilabda-válogatott kijutott a novemberi Európa-bajnokságra, mivel csütörtökön 30-18-ra győzött Portugália vendégeként a selejtezősorozat ötödik fordulójában, ezzel behozhatatlanná vált az előnye a tabellán.
Újabb két magyar válogatott kézilabdázót igazol a Tatabánya
Az egyaránt magyar válogatott Rodríguez Álvarez Pedro és Topic Petar nyáron távozik a Balatonfüred férfi kézilabdacsapatától és Tatabányán folytatja pályafutását.
Kettős győzelemmel jutottak ki a tornára a magyarok
A magyar férfi kézilabda-válogatott kijutott a januári svéd, lengyel közös rendezésű világbajnokságra, mivel 31-22-re legyőzte Izrael legjobbjait a selejtező szombati visszavágóján, Tatabányán.
Bánhidi Bence a mostani szezonban már nem kézilabdázik
Bánhidi Bence válogatott kézilabdázó makacs deréksérülése miatt a mostani szezonban már szinte biztosan nem játszhat.
A Ferencváros öt góllal megnyerte a Győr elleni rangadót
A címvédő Ferencváros házigazdaként 29-24-re legyőzte a Győri Audi ETO KC csapatát a női kézilabda NB I csütörtöki rangadóján.
Egygólos előnyben a magyarok a hazai visszavágó előtt
A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-32-re nyert Izrael vendégeként a januári világbajnokság selejtezőjének első, szerdai mérkőzésén Tel-Avivban.
Ljubljanában játszana a magyar női kézilabda-válogatott
A magyar női kézilabda-válogatott Ljubljanában játszhatja mérkőzéseit a novemberi Európa-bajnokságon, amennyiben kijut a tornára.