Szurkolj a magyarokért! 2. nap

Vasárnap már férfi kézilabda, illetve vízilabda-válogatottunk is megkezdi szereplését a londoni olimpián. Úszásban is, 100 m gyorson Rákos Patrikért is szurkolhatunk.


Holnap Császárék Dániával kezdenek (m1, 22:15)
Fotó: archív

A fontosabb eseményekről lájkold Facebook oldalunkat, ahol friss bejegyzéseket találsz az ötkarikás játékokról.

XXX. nyári Olimpiai játékok, London, 2. nap Júl. 29.

Asztalitenisz
10:00 - 12:00 női egyes, 2. kör
12:00 - 13:00 férfi egyes, 2. kör
14:30 - 17:30 férfi egyes, 2. kör - Zwickl Dániel
19:00 - 23:00 női egyes, 3. kör

Cselgáncs
10:30 - 13:30 női 52 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők
10:30 - 13:30 férfi 66 kg, 32-be, 16-ba jutás, negyeddöntők - Ungvári Miklós
15:00 - 17:00 férfi 66 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
15:00 - 17:00 női 52 kg, vigaszág, elődöntők, bronzmeccs
17:00 - 17:10 női 52 kg, döntő
17:10 - 17:25 férfi 66 kg, döntő

Evezés
10:30 - 11:30 férfi kétpárevezős, reményfutam
10:40 - 11:40 férfi könnyűsúlyú négypárevezős, reményág
10:50 - 11:50 férfi egypárevezős, reményfutam
11:20 - 12:20 női egypárevezős, reményfutam
11:40 - 12:40 női könnyűsúlyú kétpárevezős, előfutamok
12:10 - 13:10 férfi könnyűsúlyú kétpárevezős, előfutamok - Hirling Zsolt, Varga Tamás
12:50 - 13:50 női kormányos nyolcas, előfutamok

Gyeplabda
09:30 - 11:00 Új-Zéland - Ausztrália (női B csoport)
11:45 - 13:15 Hollandia-Belgium (női A csoport)
14:45 - 16:15 Kína-Koreai Köztársaság (női A csoport)
17:00 - 18:30 Argentína - Dél-Afrika (női B csoport)
20:00 - 21:30 Nagy-Britannia - Japán (női A csoport)
22:15 - 23:45 Németország-USA (női B csoport)

Íjászat
10.00 - 13:30 női csapat, nyolcaddöntő
16:00 - 17:40 női csapat, negyeddöntő
17:40 - 18:30 női csapat, elődöntő
18:30 - 19:00 női csapat, bronzmeccs
19:00 - 19:30 női csapat, döntő

Kajak-kenu
14:30 - 17:30 vadvízi, férfi C-1 előfutamok
15:20 - 18:45 vadvízi, férfi K-1 előfutamok

Kerékpár
13:00 - 17:00 női, országúti mezőnyverseny, döntő

Kézilabda
10:30 - 12:00 Izland-Argentína (férfi A csoport)
12:15 - 13:45 Horvátország-Koreai Köztársaság (férfi B csoport)
15:30 - 17:00 Svédország-Tunézia (férfi A csoport)
17:15 - 18:45 Spanyolország-Szerbia (férfi B csoport)
20:30 - 22:00 Franciaország - Nagy-Britannia (férfi A csoport)
22:15 - 23:45 Magyarország-Dánia (férfi B csoport) - Férfikézilabda-válogatott

Kosárlabda
10:00 - 11:45 Nigéria-Tunézia (férfi A csoport)
12:15 - 14:00 Brazília-Ausztrália (férfi B csoport)
15:30 - 17:15 USA-Franciaország (férfi A csoport)
17:45 - 19:30 Spanyolország-Kína (férfi B csoport)
21:00 - 22:45 Oroszország - Nagy-Britannia (férfi B csoport)
23:15 - 01:00 Argentína-Litvánia (férfi A csoport)

Labdarúgás
13:00 - 15:00 Egyiptom - Új-Zéland (férfi C csoport)
15:30 - 17:30 Mexikó-Gabon (férfi B csoport)
16:00 - 18:00 Brazília-Fehéroroszország (férfi C csoport)
18:00 - 20:00 Japán-Marokkó (férfi D csoport)
18:00 - 20:00 Szenegál-Uruguay (férfi A csoport)
18:15 - 20:15 Koreai Köztársaság-Svájc (férfi B csoport)
20:45 - 22:45 Nagy-Britannia - Egyesült Arab Emírségek (férfi A csoport)
20:45 - 22:45 Spanyolország-Honduras (férfi D csoport)

Lovaglás
11:00 - 17:50 egyéni lovastusa (díjlovaglás)
11:00 - 17:50 csapat lovastusa (díjlovaglás)

Műugrás
16:00 - 16:45 női 3 m szinkronugrás, döntő

Ökölvívás
14:30 - 16:00 férfi 60 kg, 32-be jutás - Varga Miklós
16:00 - 17:30 férfi 69 kg, 32-be jutás
21:30 - 23:00 férfi 60 kg, 32-be jutás - Varga Miklós
23:00 - 00:30 férfi 69 kg, 32-be jutás

Röplabda
10:00 - 14:00 női strandröplabda, csoportmeccsek
10:00 - 14:00 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
10:30 - 12:00 Nagy-Britannia - Bulgária (férfi A csoport)
12:30 - 14:00 Oroszország-Németország (férfi B csoport)
15:30 - 19:15 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
15:30 - 19:15 női strandröplabda, csoportmeccsek
15:45 - 17:15 Ausztrália-Argentína (férfi A csoport)
17:45 - 19:15 USA-Szerbia (férfi B csoport)
21:00 - 00:45 női strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 00:45 férfi strandröplabda, csoportmeccsek
21:00 - 22:30 Olaszország-Lengyelország (férfi A csoport)
23:00 - 00:30 Brazilía-Tunézia (férfi B csoport)

Sportlövészet
10:00 - 12:00 női skeet, selejtezők
10:00 - 12:00 női 10 m légpisztoly, selejtezők - Csonka Zsófia
12:45 - 14:00 női 10 m légpisztoly, döntő
15:00 - 16:00 női skeet, döntő

Súlyemelés
11:00 - 13:00 férfi 56 kg, B csoport
13:30 - 15:00 női 53 kg, B csoport
15:30 - 17:15 női 53 kg, A csoport
20:00 - 21:45 férfi 56 kg, A csoport

Tenisz
12:30 - 21:00 férfi egyes, 1. forduló
12:30 - 21:00 női egyes, 1. forduló
12:30 - 21:00 férfi páros, 1. forduló
12:30 - 21:00 női páros, 1. forduló - Szávay Ágnes, Babos Tímea

Tollaslabda
09:30 - 12:00 vegyes páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 férfi egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 férfi páros, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női egyes, selejtezőkör
09:30 - 12:00 női páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 női egyes, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi páros, selejtezőkör
13:30 - 18:00 férfi egyes, selejtezőkör
13:30 - 18:00 vegyes páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 vegyes páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 férfi páros, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női egyes, selejtezőkör
19:30 - 23:59 női páros, selejtezőkör

Torna
10:30 - 11:00 női egyéni selejtező - Böczögő Dorina
12:15 - 13:45 női egyéni selejtező - Böczögő Dorina
15:45 - 17:15 női egyéni selejtező - Böczögő Dorina
17:30 - 19:00 női egyéni selejtező - Böczögő Dorina
21:00 - 22:30 női egyéni selejtező - Böczögő Dorina

Úszás
11:00 - 11:20 női 100 m hátúszás, előfutamok
11:20 - 11:50 férfi 200 m gyors, előfutamok - Kozma Dominik, Rákos Patrik, Zámbó Balázs
11:50 - 12:10 női 100 m mellúszás, előfutamok - Gregus Brigitta
12:10 - 12:30 férfi 100 m hát, előfutamok - Bohus Richárd
12:30 - 13:05 női 400 m gyors, előfutamok - Kapás Boglárka, Risztov Éva
13:05 - 13:20 férfi 4x100 m gyorsváltó, előfutamok - Cseh László, Balog Gábor, Bernek Péter, Bohus Richárd, Kis Gergő, Takács Krisztián
20:30 - 20:35 női 100 m pillangó, döntő
20:35 - 20:45 férfi 200 m gyors, elődöntők
20:45 - 21:00 női 100 m mellúszás, elődöntők
21:05 - 21:10 férfi 100 m mellúszás, döntő - Gyurta Dániel
21:15 - 21:25 női 400 m gyors, döntők
21:25 - 21:35 férfi 100 m hát, elődöntők
21:40 - 22:00 női 100 m hátúszás, elődöntők
21:55 - 22:05 férfi 4x100 m gyorsváltó, döntő

Vitorlázás
13:00 - 19:00 férfi finn hajóosztály, 1-2. futam
13:00 - 19:00 férfi csillaghajó, 1-2. futam
13:00 - 19:00 női Elliott 6m

Vívás
11:30 - 12:30 férfi kard, 32-be jutásért - Szilágyi Áron
12:30 - 14:10 férfi kard, 16-ba jutásért
14:10 - 15:10 férfi kard, 8-ba jutásért
15:10 - 15:40 férfi kard, negyeddöntők
19:00 - 19:50 férfi kard, elődöntők
19:50 - 20:10 férfi kard, bronzmeccs
20:10 - 20:30 férfi kard, döntő

Vízilabda
11:00 - 12:20 Görögország-Horvátország (férfi A csoport)
12:20 - 13:40 Kazahsztán-Spanyolország (férfi A csoport)
15:10 - 16:30 Olaszország-Ausztrália (férfi A csoport)
16:30 - 17:50 Magyarország-Szerbia (férfi B csoport) - Férfivízilabda-válogatott
19:20 - 20:40 Románia - Nagy-Britannia (férfi B csoport)
20:40 - 22:00 Montenegró-USA (férfi B csoport)

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook