Döntetlen Berettyóújfalun

Négy másodperc kellett a Veszprém vezetéséhez a futsal NB I felsőházi rájátszásának kilencedik fordulójában.

Gulyás Márk révén már a negyedik másodpercben vezetést szereztek a bakonyiak. Alig három perccel később ugyan Sánta János egyenlített, de a folytatásban megtört a hazai lendület, így maradt az 1-1 a félidőben.

A második játékrész hajrájába érve a Berettyóújfalu lőtt gólt, de Szabó Péter találatára nem sokkal a vége előtt Boromisza Dániel válaszolt, így 2-2-vel zárult az összecsapás.

MVFC-Berettyóújfalu - 1. Futsal Club Veszprém 2:2 (1:1)

Berettyóújfalu, vezette: Kujbus, (Veres, Szuromi)

Berettyóújfalu: Tihanyi - Rábl, Sánta, Szabó P., Nagy T., csere: László, Trencsényi, Lovas, Hajdu, Gál, Birinyi, Dávid, Nagy I., Harmati
Vezetőedző: Turzó József

Veszprém: Schmidmajer - Finta, Boromisza G., Tar, Gulyás, csere: Sárdi (kapus), Németh P., Bényi, Bánfalvi, Boromisza D., Bognár, Udvardi
Vezetőedző: Madarász János

Gólszerzők: Sánta a 4., Szabó P. a 35. percben, illetve Gulyás az 1., Boromisza D. a 39. percben.