ÖtKARikás Játékok - áttekintés

A sűrű és változatos programokat nehéz fejben tartani, ezért összegyűjtöttük őket egybe. A legaktívabb sportolóknak komoly szervezőmunkát igényel összehozni, hogy minél több sportág küzdelmein részt tudjanak venni. Szerencsére a szervezők a lehetőségeikhez mérten rugalmasak.

Október 26. (hétfő)

09:00-13:00 Tenisz, helyszín: A épület mögött
10:00-15:00 Labdarúgás, helyszín: Stadion, műfüves pálya
17:00-18:00 Megnyitóünnepség, helyszín: Tornacsarnok
20:00-24:00 Kosárlabda, helyszín: Tornacsarnok

Október 27. (kedd)

10:00-12:00 Tollaslabda, helyszín: Munkacsarnok
10:00-15:00 Labdarúgás, helyszín: Stadion, műfüves pálya
16:00-20:00 Asztalitenisz,helyszín: I épület 6. és 8. emelet
18:00-02:00 Póker, helyszín: Grand Canyon
20:00-24:00 Kosárlabda, helyszín: Tornacsarnok

Október 28. (szerda)

09:30-15:00 Röplabda, helyszín: Munkacsarnok
10:00-14:00 Atlétika, helyszín: Stadion
10:00-15:00 Labdarúgás, helyszín: Stadion, műfüves pálya
18:00-20:00 Falmászás kezdő, helyszín: Munkacsarnok
18:00-02:00 Csocsó, helyszín: Grand Canyon
21:00-24:00 Kosárlabda, helyszín: Tornacsarnok
20:30-24:00 Floorball, helyszín: Munkacsarnok

Október 29. (csütörtök)

09:00-10:00 Fekvenyomás, helyszín: B épület Konditerem
10:00-12:00 Tollaslabda, helyszín: Munkacsarnok
10:00-14:00 Labdarúgás, helyszín: Stadion, műfüves pálya
16:00-22:00 Asztalitenisz, helyszín: I épület 6. és 8. emelet
18:00-20:00 Falmászás haladó, helyszín: Munkacsarnok

November 2. (hétfő)

09:00-13:00 Sakk, helyszín: HÖK iroda, tárgyaló
10:00-16:00 Lábtenisz, helyszín: A épület mögött
13:00-14:00 Sporttörténeti vetélkedő, helyszín: HÖK iroda, tárgyaló
16:00-20:00 Asztalitenisz, helyszín: I épület 6. és 8. emelet
20:00-24:00 Darts, Billiárd, helyszín: Gesztenyés Sörket
22:00-02:00 Labdarúgás, helyszín: Munkacsarnok

November 3. (kedd)

09:00-13:00 Fallabda, helyszín: Ricochet Fallabda pálya
16:00-18:00 Evezés, helyszín: Tornacsarnok
18:00-24:00 Póker, helyszín: Grand Canyon
20:00-24:00 Darts, Billiárd, helyszín: Gesztenyés Sörket
20:30-02:00 Labdarúgás, helyszín: Munkacsarnok

November 4. (szerda)

20:00-22:00 Záróünnepség, helyszín: Other Side

Hozzászólások

Név E-mail cím A képen látható számsor:
Hozzászólásommal elfogadom a hajraveszprem.hu szabályzatát.

A rovat további cikkei

Facebook