Vár az egészségsátor
2011. 07. 06. Hajráveszprém.huKialakult az egészséges életmódhoz kapcsolódó előadások programja, ingyenes tanácsadással, konzultációkkal is várják az érdeklődőket szombaton.
Mint arról már korábbi cikkünkben beszámoltunk, az ÉletMag Ház szakemberei szombat délután már 2 órától szeretettel várják a Balaton Bajnokságra kilátogató érdeklődőket. Az ÉletMagHáz sátra az egyetemi stadionban, a futófolyosó előtt lesz felállítva. Az ingyenes tanácsadások mellett szakmájukat érintő előadásokkal is készülnek specialisták a következő témakörökben:
15:00 – 15:30: Kuhár Zoltán - Fülakupunktúra
15:45 – 16:30: Nagy Szaffina – Élő ételek az egészségért
17.00 – 17.45: Szalóki László – Sportteljesítmény növelése agytréninggel
18.00 – 18.30: Cseke Sándor – Sorselemzés a bűvöletében
Az ÉletMagHáz programjához csatlakozik Salamon Ildikó is, aki szintén egész délutános konzultáción fog tartani a következő témakörökben:
• Betegségek segítő üzeneteinek felismerése
• Lelki béke megtalálása- életvezetési tanácsadás
• Az őszinte magánélet
• Az alternatív gyógymódok lehetőségei
Szellemi, érzelmi és testi egészség szerves egységként való megéléséhez szolgál útmutatással és módszeres segítő tanítással, valamint segít, hogy a spiritualitást ne elvont kérdésként, hanem a mindennapok részeként tudjuk hasznosítani.
Hozzászólások
A rovat további cikkei
- Szepesi Niki őszinte vallomása: megjelent az Én, a szexmániás
- Sikeres futónapot rendeztek
- Vasárnapi futóverseny - Mozdulj!
- Futóverseny kora tavasszal
- Mi a pihentető alvás titka?
- Sportolj 3x1 órát! – sikeres sportkampány
- Pole fitness, a szexis sport
- Sportos kulisszatitkok
- „Ezt próbáld ki!”- Heti sportajánlatunk: a squash
- 10 % kedvezmény a bérlet árából