Átgázoltak a Dorogon

Már az első félidőben megszerezte a vezetést a Gizella VSE a Dorog ellen, majd a másodikban kitömték ellenfelüket a veszprémi lányok.

Az előzetes esélyek a hazaiak mellett szóltak, de a Dorog az első játékrészben szervezetten és hatékonyan védekezett,így kevés helyzet adódott, csupán a félidő hajrájában sikerült egy szép kiugratásból betalálni a kapujukba. (1-0)

A fordulást követően két gyors góllal folytatódott a találkozó, ami már megnyugtató előnyt jelentett, és ennek birtokában felszabadultabb játékot láthatott a közönség, további két szép góllal végül megérdemelt veszprémi győzelem született. (5-0)

Gizella Veszprémi SE - Dorogi Egyetértés SE 5:0 (1:0)

Veszprém: Dömsödi (Kovács) - Hülber, Véninger, Szalai, Hogya - Borbély Cs., Németh, András, Kis - Kun, Piszker.
Vezetőedző: Laki Zoltán

Dorog: Elekes - Papp, Treszler R., Treszler C., Cseh - Parákné, Németh, Gőbölös, Szepesi - Spóner, Bárczi.
Vezetőedző: Haraszti János

Gólszerző: Piszker a 33., az 52., a 78., a 83., a 85. percben.