Legfrissebb híreink

További híreink

Koszár Zsolt lett a Nemzet futója
Koszár Zsolt, a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) atlétája nyerte az első ízben, hagyományteremtő szándékkal megrendezett Nemzeti Futást.
A futást ünnepelték a völgyben
A világszerte elterjedt Global Running Day szellemiségét ünnepelte a VEDAC és több mint 300 gyermek a Kolostorok és Kertekben.
Négy aranyat hozott a VEDAC-os sebességváltó
Kiemelkedő teljesítményt nyújtott a VEDAC futó szakága a váltóbajnokságon, a négy bajnoki címnél csak az ARAK tudott többet szerezni.
Bajnoki cím a hegyifutó ob-n
Három érmet szereztek a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) sportolói a közelmúltban megrendezett hegyifutó országos bajnokságon.
Elismerések ünnepi hangulatban
Matolcsi István kapta a Szabó Ernő díjat, a VEDAC legeredményesebb középtávfutója, Tóth Lívia mezét jelképesen visszavonultatta a klub.
Óriási sikere volt a futófesztiválnak
Az elmúlt évtized legnagyobb létszámú veszprémi futóversenyét rendezte meg a VEDAC vasárnap délelőtt, az Euronics-Rotary Futónapon közel négyezren vettek részt.
Bartha Csaba: egyedülálló a Győri Audi ETO KC sikere
Egyedülállónak nevezte a Győri Audi ETO KC 2018/19-es szezonját a klub elnöke csütörtökön a kézilabdacsapat évadzáró szponzori eseményén.
Ezüstérem ötven kilométeren
Második helyen végzett Ádók Roland, a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) sportolója az 50 kilométeres ultrafutó országos bajnokságon.
Jó egyéni eredmények
A kilencedik helyen végzett a Bakony-Balaton Team az országos csapatbajnokság nyugati selejtezőjében. Nem jutott a szeptemberi döntőbe a VEDAC és a Pápai AC duója, de így is születtek kiváló eredmények.
Súlyos eredmények születtek
Második alkalommal rendezte meg a VEDAC a köztéri dobóviadalt, amely az idén már a Magyar Atlétikai Szövetség Liga versenyévé nőtte ki magát.