Legfrissebb híreink

További híreink

Hosszú Katinka történelmi sikere 400 méter vegyesen
Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a kvangdzsui úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.
Kapás Boglárka: azért nyertem, mert én akartam a legjobban
A 200 méter pillangón világbajnok Kapás Boglárka tisztában van vele, hogy ideje még elmarad a legjobbaktól, mégis győzni akarásának köszönhetően ő állhatott fel a dobogó tetejére Kvangdzsuban.
Kapás Boglárka aranyérmes 200 méter pillangón
Kapás Boglárka aranyérmet nyert 200 méter pillangón, míg Szilágyi Liliána hatodik lett a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek ötödik napján, csütörtökön.
Milák: nem gondoltam, hogy világcsúcs lesz
Milák Kristóf fantasztikus világcsúccsal nyerte a 200 méteres pillangóúszást a kvangdzsui világbajnokságon: a Honvéd 19 éves versenyzője a futamot követően többek között arról beszélt, hogy ezzel a sikerrel a háta mögött még magabiztosabb lehet a jövő évi olimpián.
Milák Kristóf óriási világcsúccsal aranyérmes 200 méter pillangón
Milák Kristóf óriási világcsúccsal lett aranyérmes 200 méter pillangón a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek negyedik napján, szerdán.
Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen
Hosszú Katinka megvédte címét 200 méter vegyesen a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek második napján.
Rasovszky Kristóf aranyérmes Kanadában
Rasovszky Kristóf arany-, Olasz Anna ezüstérmet szerzett a nyíltvízi úszók világkupa sorozatának kanadai versenyén.
A szintidő alatt 269 hajó futott be
A 48 órás szintidő alatt 269 hajó teljesítette az idei Kékszalag Nagydíjat - közölték a verseny szervezői szombaton az MTI-vel.
Rasovszky Kristóf feladta a 25 kilométeres versenyt
Rasovszky Kristóf feladta a küzdelmet a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján.
A Racing Django futott be elsőként az 51. Kékszalag Nagydíjon
A Petrányi Zoltán kormányozta Racing Django haladt át elsőként az 51. Kékszalag Nagydíj balatonfüredi célvonalán pénteken - közölték a szervezők a verseny honlapján.