A magyar férfi vízilabda-válogatott bronzérmet szerzett a tokiói olimpia vasárnapi zárónapján.
Közel hétezren vettek részt az idei Balaton-átuszáson
Közel hétezren vettek részt szombaton a 39. Lidl Balaton-átúszáson.
Bronzérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott megszerezte a harmadik helyet szombaton a tokiói olimpián, miután 11-9-re legyőzte az orosz csapatot, és ezzel első olimpiai érmét nyerte.
Ismét megvédte címét a magyar női kajaknégyes, Kozák hatszoros olimpiai bajnok
A magyar női kajaknégyes ismét megvédte címét 500 méteren a tokiói olimpián, az egység vezérevezőse, Kozák Danuta pályafutása hatodik ötkarikás aranyérmét szerezte.
A karatés Hárspataki Gábor bronzérmes
A karatés Hárspataki Gábor bronzérmet nyert pénteken a 75 kilogrammosok között a tokiói ötkarikás játékokon.
Nagyszerű versenyzéssel bronzérmes az öttusázó Kovács Sarolta
Kovács Sarolta nagy küzdelemben bronzérmet nyert a női öttusázók pénteki versenyében a tokiói olimpián.
Szombaton rendezik a 39. Lidl Balaton-átúszást
Szombaton rendezik meg a 39. Lidl Balaton-átúszást, amelyet a múlt héten a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt elhalasztottak.
Csipes Tamara ezüstérmes 500 egyesben, Kozák ezúttal negyedik lett
Csipes Tamara ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 500 méteres versenyében a tokiói olimpián, míg Kozák Danuta, aki a japán fővárosba a szám kétszeres címvédőjeként érkezett, ezúttal lemaradt a dobogóról, negyedik lett.
Tótka Sándor aranyérmes a sprintversenyben
Tótka Sándor szenzációs versenyzéssel aranyérmet szerzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a tokiói olimpián. A szám másik magyarja, Csizmadia Kolos negyedik lett a döntőben.
Rasovszky: Wellbrock ma verhetetlen volt
Rasovszky Kristóf megnyert ezüstnek tartja a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban nyert medálját a tokiói olimpia csütörtöki napján, mivel a győztes Florian Wellbrock szerinte verhetetlen volt.