További híreink
Éles József beivott postáshoz hasonlította a karanténba került „kis Veszprém” jelenlegi helyzetét
Az első vonal újoncaként eddig sem volt könnyű feladata a „kis Veszprémnek”, azaz a Veszprém KKFT kézilabda csapatának, amelynek helyzetén csak nehezített tíz játékosának megfertőződése, és azok karanténba kerülése.
Bodor Márk megsérült
Súlyosan megsérült a Telekom Veszprém fiatal játékosa, Bodor Márk.
Elhalasztják a Tatabánya-Telekom Veszprém bajnokit
Koronavírus-fertőzés miatt soron következő három bajnoki mérkőzését elhalasztotta a Grundfos Tatabánya férfi kézilabdacsapata.
Ilic Zoran decemberig kölcsönbe kerül Plockba
A mai napon vált hivatalossá, hogy a Telekom Veszprém fiatal jobbátlövője, Ilic Zoran a lengyel Wisla Plockba kerül kölcsönbe.
A vártnál szorosabb volt, de győzött a Veszprém Ukrajnában
A Telekom Veszprém 37-34-re győzött az ukrán Motor Zaporizzsja otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szerdán.
November közepéig nem játszik a VKKFT
Koronavírusos megbetegedések miatt november közepéig szinte biztosan nem léphet pályára a férfi kézilabda NB I-ben újonc Veszprém-Felsőörs csapata.
Elmarad a Budakalász - Veszprém-Felsőörs mérkőzés
Elmarad a szerdára kiírt Budakalász - Veszprém-Felsőörs mérkőzés a férfi kézilabda NB I-ben.
Október 10-én rajtol a SEHA-liga
Sajtóértesülés szerint október 10-én rajtol a férfi kézilabda SEHA Liga következő szezonja, amelyben a Telekom Veszprém címvédőként érdekelt.
Magabiztos győzelem az Orosháza ellen
Az újonc Orosháza 37-20-ra kikapott a címvédő Telekom Veszprém otthonában a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.
Kétszázadszor nyert a Veszprém
A Telekom Veszprém 37-25-re legyőzte a horvát PPD Zagreb csapatát csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A veszprémieknek ez volt a kétszázadik győzelmük a BL-ben.