Újabb nemzetközi kupát és érmet szerzett Bécsi Nikolett

A Veszprémi Thai-Box SE versenyzője, Bécsi Nikolett első helyezettnek járó serleggel és egy ezüstéremmel térhetett haza a 20. Jubileumi Tököl-kupáról.

20. Jubileumi Tököl-kupa Nemzetközi Kick-Box Versenyen 6 ország mintegy 250 nevezője vett részt.  A Veszprémi Thai-Box SE színeiben Bécsi Nikolett képviselte városunkat. A veszprémi sportoló két versenyszámban nevezett, Light kontakt -50 kg-ban első helyezettnek járó kupával térhetett haza és Point Fighting -50 kg  kategóriában pedig a dobogó második fokára állhatott fel.

Nikolettnek jól jött ez a nemzetközi verseny, mivel utolsó éles gyakorlása volt, a pár nappal később kezdődő Taekwon-do Világkupának, ahová már meg is érkezett. Ezen a világversenyen, szintén több számban indul. Felnőtt fekete övesek között rajta kívül, csak egy sportoló képviseli városunkat. Mint a veszprémi Padányi klub vezetőjeként, több tanítványát is magával viszi korosztályos kategóriákban, versenyezni a világkupára. Edzőként Vajky László tart a Padányis csapattal.